Hry

Cooler Master oznamuje vstup do TUF Gaming aliance s Asusem

Společnost Cooler Master představuje ve spolupráci se společností ASUS novou řadu produktů pod značkou TUF Gaming. Značka TUF Gaming je produktová série společnosti ASUS zaměřená primárně na odolné a spolehlivé herní produkty.

Aliance TUF Gaming je společná snaha mezi ASUSem, Cooler Masterem a dalšími značkami o vytvoření speciální řady produktů, které dají dohromady esteticky jednotný herní počítač. Cooler Master hraje hlavní roli v této spolupráci, když poskytuje počítačovou skříň, chlazení a zdroj.

TUF Gaming byl navržen pro hráče hledající počítač určený k hraní s jednotlivými komponenty splňujícími tři stěžejní vlastnosti: funkčnost, spolehlivost a vizuální konzistenci.

Funkčnost

Řada produktů TUF Gaming zahrnuje seznam produktů, které byly speciálně vybrány pro jejich schopnost rozjet hry plynule a spolehlivě. Produkty Cooler Master byly vybrány nejen díky tomu, jak fungují samostatně, ale především pro fungování jako celku. TUF Gaming produkty, respektive Cooler Master zastoupení, reprezentuje počítačová skříň MasterBox MB500, chladiče procesoru MasterAir MA620P a MasterAir MA410M a zdroje MasterWatt ve čtyřech výkonnostních variantách (450 W, 550 W, 650 W a 750 W). Všechny pak nesou označení TUF Gaming Edition.

Spolehlivost

Jednou z klíčových předností produktů Cooler Master je spolehlivost. Prioritou společnosti je poskytovat nejen komponenty, které fungují dobře, ale fungují dobře po dlouhou dobu. ASUS deklaroval, že do systému zahrne jen spolehlivé a odolné produkty, a to byl jeden z důvodů pro uzavření vzájemné spolupráce.

Produkty z edice TUF Gaming společnosti Cooler Master přinášejí vynikající výkon po řadu let. Dostupné produkty nabízejí záruku 5 let (MasterWatt TUF Gaming Edition a MasterAir MA410M TUF Gaming Edition), resp. 2 roky (MasterAir MA620P TUF Gaming Edition a MasterBox MB500 TUF Gaming Edition).

Vizuální konzistence

Herní počítač musí dobře vypadat, a proto ASUS představil vzor a barevné schéma, které se dostatečné vymezuje od ostatních značek. To umožňuje vytvořit funkční systém s konzistentní vizuální identitou.

Nejpopulárnější

To Top