Hry

Cooler Master odhaluje novinky na veletrhu Computex 2019

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, odhaluje novinky u příležitosti veletrhu Computex. Produkty Cooler Master vynikají formou a funkčností a jsou vyrobeny pro kreativní tvůrce a hráče. Design každého pak reflektuje nejnovější trendy v oblasti technologií tak, aby opět posunul hranice kvality a výkon v uměleckém a herním ekosystému.

Počítačové skříně

Široké portfolio počítačových skříní Cooler Master obohatí tento rok několik nových modelů. Odhaleny byly dva kusy z řady Silencio: Silencio S400 a Silencio S600, nejnovější, dlouhou dobu oslavované tiché a optimalizované skříně.

Dále také MasterCase H100 mini-ITX velikosti s 200mm RGB ventilátorem, MasterCase SL600 Black Edition s černým povrchem, určujícím skříni až zlověstný charakter, a také COSMOS C700P Black Edition, který rozšiřuje řady populární modelové řady o matně černou variantu.

Napájecí zdroje

Stěžejním tématem v oblasti napájecích zdrojů bude představení nového konceptu. Hlavní koncentrace Cooler Master pro tento rok směřuje na novou platformu Thermal Enhanced Platform (TEP). Kompletně vlastní navržený design naleznou uživatelé ve třech nových produktových řadách: XG Gold Essential, XG Gold Advanced a XG Gold Plus. TEP byl vyvinut pro dosažení vysoké účinnosti s významně lepšími tepelnými vlastnostmi. Takové vylepšení je zásluhou několika inovací, jako jsou přepracovaný DC-to-DC obvod, nově vyvinuté vysoce účinné transformátory a samotné strojní pájení.

Chlazení

Vůbec poprvé spatří světlo světa All in One vodní chlazení s duální pumpou, včetně integrace dvojkomorového systému Cooler Master do každé z pump. Zvýšený průtok a tlak chladicí kapaliny absorbuje teplo daleko rychleji ve srovnání s tradičními AIO chladiči.

K vidění bude také nový MasterAir Maker 3DVVC vybavený technologií 3D Vertical Vapor Chamber (3DVVC), která nahrazuje tradiční kapalinové vedení pro zlepšení vlastností při přenosu tepla, snížení odporu vzduchu na hliníkových lamelách a v neposlední řadě pro estetickou stránku.

Novinka MasterFan SF120M nabídne patentovaný 120mm kovový tlumicí rámeček, který je strategicky umístěn na ventilátoru, aby redukoval vibrace a tření.

Periferie

Cooler Master debutuje s vlastním kompletním řešením bezdrátových periferií. Mechanická bluetooth klávesnice SK851 nabízí ultra tenký design s RGB podsvícením, nízko-profilové OMRON spínače, Bluetooth 4.0 a výdrž až 15 hodin.

MM831 je bezdrátová myš s kvalitním senzorem s až 32 000 DPI. Lze ji bezdrátově nabíjet pomocí Qi technologie.

Bezdrátový headset MH670 disponuje bezdrátovou konektivitou v pásmu 2,4 GHz, virtuálním 7.1 kanálovým prostorovým zvukem a jednosměrným mikrofonem.

Cooler Master a GTR

Jedním z vrcholů stánku Cooler Master bude závodní simulátor GTA-F Cooler Master Edition navržený ve spolupráci se společností GTR Simulator. Je vyhotoven z prémiové legované oceli, má plně nastavitelný rám a kvalitní sedadlo vhodné pro závodníky jakékoli velikosti a váhy. Podporuje až 3 zakřivené nebo ploché monitory s úhlopříčkou 30 až 36 palců nebo jeden 50“ monitor.

Nejpopulárnější

To Top