Domov

Chytré hodinky s vlastní SIM kartou i GPS modulem

Nové chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S mají integrovaný slot pro vlastní SIM kartu. Jsou schopny pracovat i s klonem stávající SIM karty vašeho telefonu a bez problémů tak můžete vyřizovat telefonní hovory nebo SMS zprávy. Mezi další přednosti těchto hodinek patří integrovaný GPS modul, měření tepové frekvence, výškoměr, kompas, předpověď počasí ale také česká a slovenská lokalizace a mobilní aplikace EVOLVEO Fit. Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S mohou spolupracovat s vaším chytrým telefonem, mohou však také pracovat zcela samostatně.

Sportovní design

Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S zaujmou na první pohled atraktivním sportovním designem v černé barvě a velkým barevným IPS dotykovým displejem s průměrem 3,3 cm. Vzhled displeje lze měnit a vybírat ze šesti přednastavených vzhledů ciferníku. Snadné ovládání umožní nejen plně využívat jednotlivé sportovní režimy, ale také ovládat spárovaný telefon, přijímat a vyřizovat telefonní hovory a SMS zprávy.

 

Vlastní SIM karta nebo klon

Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S mají slot pro vlastní SIM kartu a mohou pracovat zcela samostatně bez propojení s chytrým telefonem. Do slotu lze umísti i klon vaší stávající SIM karty a nemusíte tak mít svůj telefon u sebe. Telefon pak stačí přepnout do režimu „letadlo“ a jen s hodinkami vyrazit „do světa“. EVOLVEO SportWatch M1S váš telefon plně nahradí.

 

Pomocník pro sport i zábavu

Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S jsou skvělým pomocníkem pro sportovní aktivity i pro každodenní nošení jako náhrada běžných hodinek. Chytré hodinky budou sledovat vaše celodenní aktivity jako je výpočet spálených kalorií, pomocí krokoměru ušlou vzdálenost a průměrné tempo, v noci měření kvalitu spánku. Ve sportovním režimu využijete funkce měření tepu, výpočet aerobní zóny, trasování pohybu nebo třeba přehledné statistiky za všechny jednotlivé aktivity až rok zpětně.

 

Lokalizace pomocí vlastní GPS

Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S mají vlastní integrovaný plnohodnotný GPS modul, dokáží přesně měřit váš pohyb, sledovat pozici a pracovat samostatně bez nutnosti spárování s mobilním telefonem.

 

Na horách, u moře, kdekoli v přírodě

Chytré hodinky EVOLVEO SportWatch M1S nabízejí také integrovaný měřič atmosférického tlaku, kompas, a výškoměr. Jednou z mnoha funkcí je i předpovědí počasí. Tyto i další funkce najdou využití zejména při aktivitách spojených se sportováním a pobytem v přírodě.

 

Mobilní aplikace EVOLVEO Fit

Mobilní aplikace EVOLVEO Fit nabízí mnoho funkcí pro spolupráci hodinek s chytrým telefonem. Můžete například nastavit jaké notifikace budete chtít na hodinkách vidět, například zprávy z Messengeru nebo WhatsApp. Samozřejmostí je plná podpora českého a slovenského jazyka v hodinkách i aplikaci.

 

Dostupnost a cena
Chytré sportovní hodinky EVOLVEO SportWatch M1S jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 2 490 Kč včetně DPH. V nabídce jsou tři barevné varianty pásku (černo-šedý, černo-červený, černo-modrý).

Nejpopulárnější

To Top