IT

Cestovní myš Dell MS700 budete kroutit

Dell MS700 Bluetooth Travel Mouse je skvělá volba pro ty, kteří hledají malou a přenosnou myš pro cesty, typicky pro použití s notebookem. Je ideální pro lidi, kteří často cestují a potřebují kvalitní myš, která nezabere příliš místa. Je velmi lehká a kompaktní, takže ji lze snadno uložit do tašky nebo kabelky, aniž by zabírala příliš mnoho místa.

Design myši je skvěle promyšlený, s ergonomickým tvarováním, které umožňuje pohodlné držení a snadné ovládání. Navíc se při překroucení (a vypnutí) téměř zploští, což umožňuje snadné uložení do tašky nebo kufříku. Otočení funguje jako vypínač, takže se nemusíte obávat, že by se myš nechtěně zapnula v tašce a zbytečně spotřebovávala energii. Design může být užitečný pro cestovatele, kteří se snaží ušetřit co nejvíce místa v tašce, aktovce či kabelce.

Na druhou stranu, když je myš „naplacato“ vypnutá, tak ji nelze použít, například k ovládání prezentace v PowerPointu. Osobně se nám překroucení velmi líbilo, jde o povedený a dobře provedený zlepšovák. Myš má klasickou dvoutlačítkovou konfiguraci, uprostřed na pozici třetího tlačítka je dotyková ploška, nahrazující skrolovací kolečko.

Myš se drží dobře a sedí pohodlně v ruce, ačkoliv někomu by mohly při držení vadit chybějící boky, ale je to jen otázka rychlého zvyku. Kluzné plochy jsou z podstaty designu dvě a relativně malé, ale ovládání ani pohyb myši nijak negativně neovlivňují.

Myš je vyráběna v černé barvě a její povrch je matný, což snižuje šance na otisky prstů a zlepšuje celkový vzhled myši. Má dobře umístěná a snadno dosažitelná tlačítka s lehkým stiskem, celkově umožňuje přesné ovládání a dobře funguje na různých typech povrchů, včetně skla. Myš nabízí velmi přesný pohyb a plynulou odezvu a je vybavena výkonným senzorem s rozlišením 1600 DPI.

Dell MS700 nabízí přesné a pohodlné ovládání a je snadno spárovatelná s notebookem nebo jiným zařízením pomocí Bluetooth připojení. Myš je kompatibilní s různými operačními systémy, včetně Windows, Mac a Android a lze ji spárovat najednou až se třemi přístroji a přepínat mezi nimi pomocí malého tlačitka na spodní straně myši, tedy například mezi notebookem, tabletem a desktopem.

Je ergonomická a pohodlná i při použití po dlouhou dobu. Myš je napájena pomocí baterií typu AA. Podle výrobce dokáže myš pracovat až 12 měsíců na jedné sadě baterií. Pokud baterie dojdou, můžete je snadno vyměnit. Tento typ baterií lze snadno zakoupit v každém obchodě s elektronikou, což je výhodné pro uživatele, kteří často cestují.

Celkově lze tedy říci, že Dell MS700 Bluetooth Travel Mouse je dobrým výběrem pro ty, kteří potřebují malou a přenosnou myš pro použití s notebookem nebo jiným zařízením. Nabízí přesné a pohodlné ovládání a díky svému inovativnímu designu se snadno vejde do kapsy nebo tašky. Myš je velmi kompaktní a lehká, ale přesto má pohodlný tvar pro použití.

 

Nejpopulárnější

To Top