Foto

Cara Delevingne a Samsung na hvězdné akci v Londýně představili vůbec první selfie vyslané do vesmíru

Společnost Samsung představila první selfie vyslané do vesmíru. Pořídila jej herečka, modelka a filantropka Cara Delevingne a zveřejněno bylo poprvé v průběhu slavnostní akce konané v nově otevřeném zážitkovém prostoru Samsung KX, jíž se zúčastnilo mnoho významných osobností. Toto selfie je prvním z mnoha, které společnost Samsung v tomto měsíci vyšle do stratosféry v rámci mise SpaceSelfie, jež dává všem lidem šanci dostat svou tvář do vesmíru.

 

Akci moderovala dýdžejka Radia 1 Clara Amfo, která představila Caru právě ve chvíli, když odhalovala své rozverné první SpaceSelfie, které pořídila svým telefonem Samsung S10+ a na kterém ukazuje „V“ a na hlavě má helmu astronauta. Tento okamžik je také zachycen na impozantním skupinovém selfie, které pořídila sama Cara a na němž jsou spolu s ní nejvýznamnější účastníci akce včetně italského rappera, zpěváka a skladatele Fedeze, který se proslavil zejména jako porotce italské verze soutěže X Factor a svým hitem „Holding Out For You“ z roku 2019, jenž nazpíval se Zarou Larsson.

 

Cara Delevingne k tomu řekla: „Je mi ctí být průkopnicí SpaceSelfie společnosti Samsung! Na oslavu tohoto okamžiku jsem chtěla pořídit první skupinové selfie, které bude vysláno do vesmíru. Nemohu se dočkat, až se k nám ve vesmíru připojí i moji fanoušci a pořídí si své vlastní SpaceSelfie.“

 

V průběhu akce se nechaly Cara i její přítelkyně Ashley Benson překvapit na míru vyrobenými pouzdry na telefon od společnosti Samsung, na nichž je vyobrazeno znamení, ve kterém se narodily, spolu s jejich iniciálami, tedy znamení Lva (Cara) a Střelce (Ashley).

Nejpopulárnější

To Top