Audio

Buxton BHP 9800: Pohodlná bezdrátová sluchátka se solidním zvukem

Buxton BHP 9800 Blackpool jsou bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Nabízejí solidní zvuk a pohodlné nošení, mají moderní design a jsou vyrobeny z materiálů, zaručujících odolnost a životnost.

Buxton BHP 9800 nabízí široký a vyvážený zvukový profil s dobře definovanými basy a jasnými výškami. Díky ANC technologii jsou schopny do určité míry potlačovat okolní hluk, ačkoliv s několikanásobně dražšími konkurenčními modely se v tomto ohledu nemohou srovnávat. Kromě toho jsou tyto sluchátka vybavena mikrofonem s funkcí redukce šumu, což zlepšuje kvalitu hovorů a umožňuje pohodlné telefonování. Buxton BHP 9800 Blackpool jsou také vybavena dotykovými ovládacími prvky na náušnících, což umožňuje snadnou změnu skladeb nebo přijetí hovoru bez nutnosti vytáhnout telefon.

Díky bezdrátovému připojení pomocí Bluetooth 5.0 lze snadno připojit k mobilním zařízením, počítačům a dalším zařízením s podporou Bluetooth. Co se týče baterie, Buxton BHP 9800 nabízejí výdrž až 30 hodin přehrávání na jedno nabití, což je více než dostatečné pro dlouhé cesty nebo dlouhé pracovní dny. Sluchátka lze také rychle dobít pomocí kabelu USB-C.

Sluchátka jsou pohodlná k nošení, jsou lehká a ergonomicky tvarovaná s měkkými náušníky a nastavitelnou délkou náhlavního mostu držícího obě sluchátka. Přizpůsobí se sice různým velikostem hlavy, avšak pokud má někdo hodně velkou hlavu či hodně velké uši, tak může narazit. To se nebude týkat většiny populace, určitě se to nebude týkat ani teenagerů, ale osoby, které si kupují klobouky, helmy, přilby a čepice v největší velikosti, protože ty v univerzálních velikostech jsem jim malé, tak ty by měly zpozornět.

Bezdrátová sluchátka Buxton BHP 9800 Blackpool jsou vhodnou volbou pro ty, kdo v ceně kolem 1500 Kč chtějí vyvážený a na danou cenovou kategorii nadstandardní zvuk, pohodlné nošení a dlouhou výdrž baterie.

Nejpopulárnější

To Top