Audio

Bose má repro pro koncertování

Bose uvádí na trh přenosný reproduktor pro písničkáře, akustické koncerty na veřejnosti a buskery – Bose S1 Pro System. Toto akustické kombo s volitelnou baterií pro produkci mimo dosah elektřiny ozvučí okamžitě po zapojení hudební vystoupení pro několik desítek posluchačů s využitím až tří vstupů, například kytary mikrofonu a hudby z externího zdroje s možností využití Bluetooth.

Reproduktor Bose S1 Pro z řady profesionálních hudebních produktů poskytuje kompletní, a přitom mimořádně kompaktní řešení all-in one s možností zapojení až tří vstupů současně a využitím vestavěného reverbu. Díky promyšlené konstrukci lze Bose S1 Pro využít také jako pódiový odposlechový monitor.

Instalace setupu hudební produkce je dílem několika málo minut, protože Bose S1 Po má vše potřebné v jediném celku s hmotností 6,8 kg. Konektivita zahrnuje jednak dva combo vstupy XLR pro mikrofon, kytaru, elektrické piano či jiný nástroj. Každý z nich má samostatnou ekvalizaci výšek a basů a individuální nastavení úrovně vestavěného reverbu. Ty doplňuje třetí, linkový vstup pro podkresovou hudbu z dalšího zdroje, kterým může být mobilní telefon, MP3 přehrávač, nebo počítač. Pro připojení lze využít buď tradiční sluchátkový 3,5 mm konektor jack, nebo bezdrátový přenos pomocí Bluetooth.  Tento vstup má samostatně nastavitelnou úroveň hlasitosti. Kompletní možnosti doplňuje linkový výstup, který slouží k připojení dalšího případného reproduktoru. S využitím linkového vstupu je možné využít Bose S1 Pro i jako pódiový odposlech.

Díky promyšlené konstrukci lze Bose S1 Pro postavit dle potřeby a situace na šířku, výšku, s reproduktorem situovaným buď vpřed, nebo šikmo vzhůru. Kromě toho je na spodní straně závit pole mount pro montáž na reproduktorový stativ.

Pro pouliční hraní nebo všude tam, kde je komplikovaný přístup k elektrické síti, je volitelně k dispozici li-on baterie, kterou lze snadno vložit do reproduktoru, a s níž lze hrát dle využití až 6 hodin. Toto rozšíření ocení zejména buskeři při své hudební produkci venku.

Akustické kombo Bose S1 Pro má rozměry 33,2 x 28,2 x 24 cm a jeho celková hmotnost bez baterie je 6,8 kg. Na našem trhu je nyní již k dispozici, a to prostřednictvím distributorů společnosti BaSys, za doporučenou koncovou cenu 15 990 Kč (599 €). Baterie je k dostání za 3 890 Kč (149 €).

Nejpopulárnější

To Top