Home

Bezdrátový vysavač Dyson V11 Absolute Extra

Společnost Dyson dnes oznamuje, že její nejnovější technologie bezdrátových vysavačů má nyní díky novému systému baterií typu click-in výdrž až 120 minut.

„Před deseti lety způsobila společnost Dyson rozruch díky bezdrátovému systému v kategorii úklidu domácnosti, což usnadnilo a zefektivnilo úklid milionům majitelů. Představení bezdrátového vysavače Dyson V11™ způsobilo podobný rozruch technologií DLS, díky níž je vysávání nově inteligentní. Naši technici ale neusínají na vavřínech,“ říká John Churchill, viceprezident odvětví péče o podlahu ve společnosti Dyson.

„Majitelé Dyson V11 Absolute Extra™ mohou nyní využívat sílu, inteligenci a všestrannost naší patentované sací technologie až dvě hodiny, což umožňuje vysoce výkonné čištění po delší dobu,“ dodává.

Dvě sady baterií typu click-in prodlužují provozní dobu stroje na 120 minut, přičemž je zaručeno nepřerušené čištění. Výkon bezdrátového vysavače Dyson V11 Absolute Extra™ monitorují tři mikroprocesory až 8000krát za sekundu. Mikroprocesory jsou umístěny v senzoru dynamického zatížení uvnitř čisticí hlavy High Torque s vysokým točivým momentem, uvnitř motoru Dyson Hyperdymium a uvnitř baterie. Tento pokrok zaručuje, že sací výkon se nastaví automaticky v závislosti na typu povrchu, a majitel tak může vidět, kolik doby provozu zbývá.

Klíčové vlastnosti zahrnují:

Vyměnitelné baterie nabízející 120 minut čištění bez přerušení

Nejvýkonnější baterie společnosti Dyson má 7 větších vysoce kapacitních článků s nikl-kobalt-hliníkovými katodami, které poskytují větší sací výkon. Bezdrátový vakuový vysavač Dyson V11 Absolute ExtraTM se nyní dodává se dvěma bateriemi typu click-in, které prodlužují výdrž stroje na 120 minut, přičemž je zaručeno nepřerušené čištění.

Nejvýkonnější digitální motor společnosti Dyson

V jádru přístroje je motor Dyson Hyperdymium běžící rychlostí 125 000 ot./min. Má trojitý difuzor pro optimalizaci rovnováhy výkonu a výkonu při současném snížení turbulence a hluku. Zvýšená účinnost motoru generuje o 20 % výkonnější sání než jeho předchůdce.

Pokročilá filtrace

Vystavení se prachu a alergenům může ovlivnit kvalitu života. Pevně utěsněný filtrační systém vysavače zachycuje 99,97 % částic o velikosti již 0,3 mikronu a vylučuje čistý vzduch. 14 cyklonů generuje sílu více než 79 000 g, kterou vrhá do koše mikroskopické částice, jako jsou pyl, bakterie a roztoči.

Čisticí hlava High Torque a dynamický snímač zatížení (DLS)

Systém DLS, který je jedinečný pro čisticí hlavu High Torque s vysokým točivým momentem, inteligentně detekuje odpor kartáče a automaticky komunikuje s mikroprocesory motoru a baterie a na základě toho mění sací výkon mezi koberci a tvrdými podlahami. To umožňuje hluboké čištění koberců a prodloužení provozní doby na tvrdých podlahách.

Čisticí hlava High Torque má tuhé nylonové štětiny, které se dostanou hluboko do koberce, a odstraní tak nečistoty pod povrchem, a antistatická uhlíková vlákna, která zachycují prach z tvrdých podlah a štěrbin. Integrovaný digitální motor otočí kartáč až 60krát za sekundu.

LCD obrazovka podává zprávy inteligentně a v reálném čase

Integrovaná obrazovka zobrazuje aktuální výkon, včetně vybraného režimu napájení a zbývající doby provozu, což uživateli poskytuje větší kontrolu nad vysáváním.

Obrazovka uživateli také připomíná, kdy vyčistit filtry pro zajištění optimálního výkonu, a informuje jej o případných blokacích a o tom, jak je vyčistit. Díky senzorickým magnetům zabudovaným do sestavy filtru obrazovka uživatele informuje, že filtr není správně připojený.

Nejpopulárnější

To Top