Audio

Bezdrátový Valentýn od Sony

S bezdrátovými sluchátky h.ear on 2 Mini Wireless (WH-H800) a reproduktorem SRS-XB40 EXTRABASS s technologií Bluetooth si můžete oblíbené písničky pustit kdekoliv a vytvořit si tak nezapomenutelnou Valentýnskou atmosféru.

Dotkněte se bezdrátovým reproduktorem SRS-XB40 EXTRABASS svého smartphonu s technologií NFC a během vteřiny se napojíte prostřednictvím Bluetooth na svůj oblíbený playlist. Jeho technologie EXTRA BASS dokáže pomocí dvou širokopásmových reproduktorů zvýraznit nízké tóny a podtrhnout hloubku basů. Bezdrátový reproduktor SRS-XB40 synchronizuje vaše oblíbené skladby se svými jasně blikajícími efekty a duhovými paprsky. Hudbu, světla a další funkce můžete snadno na dálku řídit prostřednictvím aplikace Sony|Music Center nebo Fiestable add on pro ještě pohodlnější ovládání.

Chcete-li si oblíbenou hudbu vychutnat sami, sáhněte po sluchátkách WH-H800 v odstínu Twilight Red. Tato bezdrátová sluchátka s technologií BLUETOOTH vám přinesou vysokou kvalitu zvuku pro dokonalý poslech. Pro připojení sluchátek je k dispozici nová aplikace Sony | Headphones Connect app. Díky ekvalizéru můžete hudbu přehrávat přesně takovým stylem, pro jaký se rozhodnete. Předinstalované zvukové efekty vám umožní volit mezi efekty stadionu, klubu, koncertní síně či pódia pod širým nebem. Sluchátka můžete zapnout až na 24 hodin, aniž byste je museli zase dobíjet.

Nejpopulárnější

To Top