Audio

Bezdrátový reproduktor Audio Pro A10

Kompaktní rozměry, dokonalý zvuk, hluboké basy, moderní design. To jsou klíčové vlastnosti nového bezdrátového reproduktoru Audio Pro A10. Můžete ho pořídit ve dvou odstínech šedé barvy a díky zaoblenému tvaru jej můžete umístit kamkoliv, aniž by překážel. Prostřednictvím WiFi či Bluetooth můžete reproduktor A10 připojit ke svému telefonu a ovládat ho pomocí aplikace.

Bezdrátový aktivní reproduktor Audio Pro A10 je čerstvá novinka v nabídce skandinávské značky Audio Pro. I přes své kompaktní rozměry má neuvěřitelný zvuk, a to především díky technologii BMR a speciálnímu basovému reproduktoru. Ten pokrývá pouze nejhlubší basy až do 300 Hz, což umožňuje, aby výšky a středové pásmo zůstaly nepřerušované.

Design reproduktoru Audio Pro A10 odpovídá moderním trendům. Má čistý zaoblený tvar, v horní části reproduktoru je umístěn hliníkový ovládací panel s LED osvětlenými tlačítky a indikátory hlasitosti. To celé je zabaleno to tkaniny, která odpovídá aktuálním trendům v interiérovém designu. Tkanina je nabízena ve dvou odstínech šedé, takže vzhled reproduktoru můžete přizpůsobit tomu, kam ho chcete umístit. Díky zaoblenému tvaru a výšce necelých 20 cm se vejde opravdu kamkoliv, takže je jen na vás, zda si budete kvalitní zvuk užívat v kuchyni, v obýváku, v ložnici nebo třeba na terase.

Aktivní reproduktor Audio Pro A10 lze použít samostatně nebo v multiroom režimu. K jiným reproduktorům ho připojíte prostřednictvím WiFi či Bluetooth a nechybí ani možnost připojení přes AUX. Audio Pro A10 vám umožní streamovat oblíbenou hudbu z internetu, po síti z počítače nebo NAS úložiště. Ovládání reproduktoru Audio Pro A10 můžete mít v aplikaci na vašem telefonu nebo tabletu.

Nejpopulárnější

To Top