Audio

Bezdrátová sluchátka Beoplay E6

Bang & Olufsen představuje nová bezdrátová sluchátka pro ty, kteří dýchají pro kvalitní zvuk i nádherný design. Navržena pro městský životní styl – přesně to charakterizuje sluchátka Beoplay E6, která přináší špičkový zvuk za jakýchkoliv okolností spolu s nejnovějšími inovacemi společnosti Bang & Olufsen.

Opletený kabel propojující sluchátka je lehký a pohodlný pro každodenní nošení. Konstrukce sluchátek je navržena tak, aby odolávala potu, vlhkosti i nástrahám během běžného používání. Posláním společnosti Bang & Olufsen je přinést do segmentu sluchátek přidanou hodnotu. Obě sluchátka jsou vybaveny magnety, kterými lze sluchátka k sobě spojit pro pohodlnější nošení, a navíc dojde k jejich vypnutí, čímž je ošetřeno nežádoucí vybíjení baterie.

Beoplay E6 staví na úspěchu prvních bezdrátových sluchátek společnosti Bang & Olufsen Beoplay H5 a přináší novinky, které si komunita Bang & Olufsen přála:

 

·         Nová metoda nabíjení, kdy je možné sluchátka nabíjet během jejich užívání.

·         Nové bezpečné uchycení pro aktivní denní používání.

·         Nové silikonové nástavce do uší v různých velikostech pro možnost pohodlného uchycení.

·         Rovnoměrné rozložení hmotnosti kabelu pro větší komfort.

·         Zabudované ovládání s třemi hliníkovými tlačítky a mikrofonem pro snadné přepínání skladeb a přijímání hovorů.

 

Beoplay E6 budou dostupná v černé a pískové barvě u vybraných prodejců v průběhu září za doporučenou cenu 7 890 Kč.

Nejpopulárnější

To Top