Audio

AVerMedia uvádí všestranný mikrofon Live Streamer MIC 133

Společnost AVerMedia, přední světový výrobce zařízení pro sdílení herního obsahu, uvádí na trh Live Streamer MIC 133. Mikrofon navazující na úspěšnou první generaci USB mikrofonu AM310 z roku 2016 nabízí vysokou kvalitu zvuku a potřebnou mobilitu pro streamery, YouTubery a video bloggery.

Live Streamer MIC 133 je jednosměrný mikrofon s 3,5mm jack konektorem kompatibilní s digitálními zrcadlovkami, chytrými telefony a počítači. Velmi lehký design s pouhými 30 g umocňuje jeho mobilitu zejména při častém cestovaní a práci v exteriéru. Balení obsahuje bohaté příslušenství včetně držáku na mikrofon, pevného kovového stojanu, filtr mikrofonu (windscreen), pouzdro, 3,5mm jack-jack kabel (3polový) a 3,5mm adaptér pro současné zapojení mikrofonu, nahrávacího zařízení a sluchátek pro kontrolu.

Široká kompatibilita

Všestrannost a možnost využít jej kdekoli jsou stěžejní body mikrofonu Live Streamer MIC 133. Umožňuje nahrávání na cestách díky připojení pomocí dodávaného držáku k fotoaparátu nebo selfie tyči. Kovový stojan předurčuje mikrofon k umístění na stůl a práci v interiéru. Kontrolu nad nahrávaným zvukem bez nutnosti manuálního přepojování poskytne dodávaný adaptér propojující mikrofon, nahrávací zařízení a volitelně také sluchátka. Širokou kompatibilitu podtrhuje také podpora zařízení se systémy Android, iOS, Windows, MacOS a mainstreamové operační systémy fotoaparátů.

Specifikace Live Streamer MIC 133

  • Typ: jednosměrný kondenzátorový mikrofon
  • Směrová charakteristika: kardioidní
  • Konektor: 3,5mm jack
  • Citlivost: -37 dB ± 3 dB při 1 kHz, (0 dB = 1 V/Pa)
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 16 kHz
  • Maximální SPL: 110 dB

AVerMedia Live Streamer MIC 133 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 2050 Kč s DPH v České republice a 79,20 euro s DPH na Slovensku.

Nejpopulárnější

To Top