Hry

ASUS na Computexu – tenké All-in-one PC a další

ASUS představil na Computexu tenké All-in-one PC Zen AiO 27, inteligentní hlasový router Lyra Voice, který plní role tří zařízení, Wi-Fi router RT-AX88U s rychlostí přenosu dat až 6000 Mb/s, Wi-Fi systém AiMesh AX6100 (RT-AX92U 2-Pack), výkonné Mini PC ProArt PA90 a monitory ProArt PA34V a VG49V.

All-in-one PC Zen AiO 27

ASUS Zen AiO 27 je výkonný 27“ počítač typu vše v jednom, kterému dominuje obrazovka se 4K UHD rozlišením. Výpočetní výkon zajišťuje procesor Intel Core i7 osmé generace, 32 GB DDR4 RAM a diskrétní grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 poskytující více než dostatek výkonu pro řešení náročných grafických úloh. Zen AiO 27 je vybaven displejem s integrovanou technologií ASUS Calibration, která poskytuje barevnou přesnost ΔE (Delta-E) menší než 3,0 a snadnou kalibraci jasu a konzistence barev, což z počítače dělá vhodný nástroj pro grafiky a designéry.

Zen AiO 27 zaujme štíhlým profilem s ergonomickým stojanem a možností displej sklopit, otočit a nastavit jeho výšku, aby získal uživatel optimální pozorovací úhel. Stojan je vybaven vestavěnou certifikovanou Qi nabíječkou pro pohodlné bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení.

 

Hlasový router Lyra Voice

Lyra Voice, které získalo ocenění CES 2018 Innovation Award, přestavuje tři zařízení v jednom; 802.11ac mesh Wi-Fi router, hlasový asistent a bezdrátový reproduktor. Uživatelé mohou využívat služby Amazon Alexa za použití hlasových pokynů, což jim umožní přehrávat hudbu, poslouchat zprávy, mít přehled o počasí, ovládat inteligentní domácí zařízení a další. Lyra Voice je třípásmové zařízení třídy AC2200, které komunikuje s ostatními připojenými rozbočovači Lyra a poskytuje pokrytí Wi-Fi signálem v celém domě bez hluchých zón. Kvalitní stereofonní reproduktory nabízejí bohatý zvuk s hlubokými basy a širokým frekvenčním pásmem při přehrávání hudby. Lyra Voice zajišťuje také kompletní zabezpečení sítě pro všechna připojená zařízení s technologií AiProtection Pro poháněnou technologií TrendMicro zdarma po celou dobu životnosti produktu.

 

Router RT-AX88U

RT-AX88U je dvoupásmový router vybavený nejnovější generací bezdrátového standardu 802.11ax, který zajistí rychlost Wi-Fi připojení až 6000 Mb/s. Díky kombinaci technologií OFDMA a MU-MIMO poskytuje Wi-Fi standard 802.11ax až 4krát rychlejší propustnost než technologie 802.11ac na zařízeních připojených v prostředí s vysokou hustotou provozu při navýšení kapacity sítě. Díky čtyřem výkonným anténám nabízí model RT-AX88U široké pokrytí a stabilní připojení. Kromě toho umožňuje router snadné připojení v prostředích, kde se potřebuje připojovat více uživatelů. Jeho osm Gigabit LAN portů a technologie MU-MIMO z něj proto dělá vhodné řešení nejen ve firmách, ale i na akcích, jako LAN party, které vyžadují vysokou kapacitu jak pro bezdrátové, tak pro kabelové připojení. RT-AX88U v sobě také zahrnuje zabezpečení sítě AiProtection Pro, což je síťové zabezpečení komerční úrovně od společností Trend Micro, které blokuje a neutralizuje hrozby z internetu u všech připojených inteligentních zařízení. Je také kompatibilní s Wi-Fi systémem ASUS AiMesh a lze ho tak kombinovat s dalšími routery ASUS a pokrýt signálem i velké domy.

 

Wi-Fi Systém AiMesh AX6100 (RT-AX92U 2-Pack)

Wi-Fi systém AiMesh AX6100 je první Wi-Fi mesh systém na světě s technologií 802.11ax s technologiemi OFDMA a MU-MIMO, což znamená, že dokáže zajistit rychlé, silné a stabilní Wi-Fi připojení bez ohledu na počet současně připojených a aktivních zařízení. Wi-Fi systém AiMesh AX6100 využívá Wi-Fi standard 802.11ax s rychlostí až 4804 Mb/s. Kromě síťového připojení 802.11ax podporuje systém Wi-Fi AiMesh AX6100 standardy připojení 802.11n a 802.11ac, které poskytují flexibilní Wi-Fi podporující vše od starších až po budoucí špičková zařízení. Zabezpečení sítě komerční úrovně AiProtection Pro je zárukou toho, že všechna zařízení v domácí síti zůstávají v bezpečí před internetovými hrozbami. Pokročilá rodičovská kontrola navíc umožní rodičům snadno nastavit, k čemu budou mít na internetu přístup jejich děti.

 

Mini PC ProArt PA90

ASUS Mini PC ProArt PA90 je výkonný počítač vhodný pro profesionální tvorbu obsahu. Jeho srdcem jsou procesory Intel Core osmé generace a grafická karta NVIDIA Quadro. Počítač podporuje technologii Intel Optane pro rychlé přenosy velkých souborů a zvýšenou paměťovou kapacitu. Tiché a účinné řešení chlazení zajišťuje stabilní výkon a nezatěžuje pracovní prostor hlukem ventilátoru. ProArt PA90 poskytuje spolehlivý provoz a snadnou údržbu, takže je vhodný i pro firemní využití.

 

Monitor ASUS ProArt PA34V

ASUS ProArt PA34V je 34“ profesionální monitor s rozlišením UWQHD, což ocení zejména fotografové a grafičtí designéři. Jeho zakřivený IPS displej pokrývá 100 % barevného gamutu sRGB. Monitor je již z výroby kalibrován na barevnou přesnost ∆E (Delta-E) menší než 2,0. Vybaven je rovněž kalibrační technologií ASUS ProArt pro zajištění přesnosti barev při práci s různými zařízeními nebo operačními systémy. Monitor disponuje dvěma porty Thunderbolt 3, které umožňují přenášet data rychlostí až 40 Gb/s a funkcí Power Delivery pro napájení externích zařízení o výkonu až 60 W. Integrované funkce Picture-in-Picture (PiP) a Picture-by-Picture (PbP) umožňují zobrazit současně více obrazových zdrojů a různá nastavení barev.

 

Monitor ASUS VG49V

ASUS VG49V je super ultra široký 49“ herní monitor s poměrem stran 32: 9 a Dual Full HD rozlišením. Monitor nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz a podporuje technologii Radeon FreeSync/Adaptive-Sync pro plynulejší obraz. Super ultra široký monitor je vybaven technologií ASUS Extreme Low Motion Blur, která snižuje dobu odezvy na 1 ms u pohyblivého obrazu (MPRT), aby se zabránilo jeho rozmazání. Technologie GameFast Input zase minimalizuje vstupní zpoždění. Monitor VG49V obsahuje také speciální herní funkci GamePlus (zameřovač, časoovač, počitadlo FPS) a GameVisual pro optimalizaci vizuálních efektů. Funkce Picture-by-Picture (PbP) umožňuje uživatelům zobrazit obsah z více zdrojů současně a snadno přepínat mezi nimi. Model VG49V navíc získal certifikaci organizace TUV Rheinland a díky technologii Low Blue Light bude šetrný k očím uživatelů i během dlouhých herních maratonů.

Nejpopulárnější

To Top