Domov

Acer získal 13 ocenění Red Dot Design Award 2018

Třináct produktů Acer získalo za vynikající design prestižní ocenění Red Dot Design Award. Tito vítězové šlapou na paty dvanácti produktům Acer, které získaly ocenění iF Design Award 2018. U letošního ročníku s předními inovacemi, jako je Swift 7, nejtenčí notebook na světě, a Acer Chromebook Tab 10, první Chrome OS tablet pro vzdělávání, pokrývají produkty Acer s oceněním Red Dot širokou škálu kategorií, od notebooků, stolních počítačů, sluchátek, monitorů až po projektory.

To svědčí o tom, že je společnost Acer odhodlána kromě vynikajícího designu zohledňovat i uživatelskou zkušenost bez ohledu na typ produktu a cenovou hladinu.

„Jsme nadšeni, že bylo třináct produktů Acer obdařeno tak prestižním oceněním a stejně nadšeni jsme i z toho, že je mezi vítězi zastoupeno tolik produktových kategorií,“ uvedla Tiffany Huang, prezidentka korporátního marketingu, plánování obchodu a operací ve společnosti Acer. „Nejenže jsme motivováni naší misí, abychom technologie zpřístupnili co největšímu počtu lidí, ale také poskytli výjimečné zážitky prostřednictvím uživatelsky orientovaných návrhů a funkcí na všech typech zařízení“.

Ocenění Red Dot Design Award 2018 získaly tyto produkty Acer:

Herní notebook Predator Triton 700

Vítěz ocenění iF Design Award 2018 se štíhlým hliníkovým tělem s tloušťkou 18,9 mm a hmotností 2,6 kg je vybaven 15,6″ Full HD IPS displejem a špičkovými výpočetními technologiemi pro správnou rovnováhu mezi velikostí a výkonem bez obětování teplot, funkcí nebo tuhosti těla. Nenápadně černé šasi má minimalistický design s přímými konturami a úhlovými předními rohy.

Herní headset Predator Galea 500

Herní headset Predator Galea 500 vsadí hráče přímo do hry, což jim dává možnost nejen vidět, ale také slyšet přesné umístění prvků ve hře. Dosahuje toho díky technologii Acer TrueHarmony™ 3D Soundscape, která znovu vytváří akustický prostor založený na orientaci hlavy hráče a přesvědčuje mozek, že zvuk přichází z pevného směru.

Notebook Acer Swift 5

Swift 5 je určen pro uživatele, kteří vyžadují vynikající přenositelnost, vysoký výkon a stylový vzhled. Elegantní šasi váží pouhých 970 g, díky čemuž je ideální pro lidi, kteří jsou neustále na cestách. Sofistikovaný výběr materiálů zahrnuje ultralehké slitiny hořčíku a lithia pro horní a spodní kryt a slitiny hořčíku a hliníku pro mimořádnou odolnost opěrky rukou.

Konvertibilní notebook Acer Spin 5

Acer Spin 5 představuje významný průlom v designu, a to především u svých reproduktorů. V minulosti se u konvertibilních zařízení reproduktory nacházely v místech, kde v určitých režimech používání docházelo k jejich zakrytí. Acer to překonal praktickým návrhem, který zajišťuje, že reproduktory nebudou nikdy zablokovány v žádném ze čtyř režimů používání zařízení, aby byl zajištěn zvuk bez kompromisů.

Notebook Acer Swift 7

Se svou tloušťkou pouhých 8,98 mm je Acer Swift 7 nejtenčím notebookem na světě. Špičkové hliníkové unibody provedení je příjemné na pohled i na dotyk a ideální pro moderní profesionály, kteří hledají důmyslně vypadající zařízení. Je vybaven rychlým 4G LTE připojením, které zajišťuje neustálou produktivitu a konektivitu uživatelů. To ocení především profesionálové, kteří chtějí eliminovat únavné problémy s bezdrátovým připojením na cestách, aby se mohli soustředit na své úkoly.

Herní notebook Acer Nitro 5

Notebook Acer Nitro 5, který byl navržen pro příležitostné hráče, se může pochlubit nápadným designem, který mu umožní vyniknout v davu. Je vybaven tajemným vzorem vyrytým černým laserem v kombinaci s hrozivým červeným závěsem, který evokuje ducha her, a zároveň nabízí vynikající tuhost.

Acer Chromebox CXI3

Díky vysokému výkonu procesorů až Intel® Core™ osmé generace je Acer Chromebox CXI3 skvělou volbou pro umístění na stole v počítačových laboratořích a knihovnách. Acer Chromebox CXI3 se může pochlubit kompaktní konstrukcí, která se hodí do nejrůznějších prostředí a může být umístěn jak samostatně s dodávaným stojanem, tak zajištěn na zadní stranu monitoru pomocí volitelného montážního VESA kitu.

Acer Chromebook Tab 10

Tablet Acer Chromebook Tab 10 navržený pro vzdělávání bude využit ve třídách K-12 pro rozšíření a zdokonalení výuky tím, že přinese rychlý, jednoduchý a bezpečný systém Chrome OS do formátu tabletu. Bude podporovat rozšířenou realitu, která studentům umožní prozkoumat nové způsoby výuky s Expeditions AR. Expeditions AR je technologie rozšířené reality od Google, která zmapuje učebnu a umístí do ní 3D objekty, které studentům umožní studovat, což usnadní pochopení předmětů, jako je biologie, geografie a astronomie.

Stolní počítače Acer Veriton N

Nejnovější generace modulárních stolních počítačů Acer Veriton N se může pochlubit prostorově úspornou a přizpůsobitelnou konstrukcí minipočítače, který umožňuje přidání doplňků o objemu 1 l pro M.2 SSD, optické disky, pevné disky, vstupní/výstupní porty, čtečky karet a grafické karty pro snadnou expanzi a rozšiřitelnost bez použití nástrojů.

Herní monitory Acer Nitro RG0

Herní monitory Acer RG0 jsou malé, a přitom velké na hraní her. Full HD monitory mají neuvěřitelně tenký 7mm profil a byly navržen tak, aby zlepšily herní zážitky díky ZeroFrame konstrukci, maximalizující viditelnou plochu obrazovky, technologii Radeon Freesync™, živému IPS panelu a 1 ms MPRT.

Herní monitory Acer Nitro VG0

Herní monitory Acer VG0 jsou základními herními monitory, které nabízí zážitky z realistických barev. Dokážou to díky technologiím Radeon FreeSync™ a IPS, zatímco jejich ZeroFrame konstrukce dále vylepšuje zážitek z hraní her tím, že maximalizuje viditelnou plochu obrazovky. Displej se nachází na vrcholu stojanu se třemi hroty, ze kterého hraní her přímo vyzařuje.

Projektor Acer VL7860

Projektor Acer VL7860 zvedne laťku zábavy z domácího kina díky obrazu v laserové kvalitě. Je vybaven inovativní laserovou diodou s jasem 3 000 lumenů a poskytuje 4K UHD (3 840 × 2 160 px) rozlišení s 8,3Mpx obrazem. Projektor VL7860 se může také pochlubit kompaktní konstrukcí, která umožňuje snadné nasazení do nejrůznějších prostředí.

Projektor Acer C200

LED projektor C200 je úžasně kompaktní (110 × 120 × 30 mm) a lehký (350 g), díky čemuž je ideální pro použití venku, například během kempování nebo na pláži. Díky své vestavěné baterii se může projektor C200 vydat prakticky kamkoli. C200 je také užitečným nástrojem pro práci na cestách, a to zejména pokud je zapotřebí improvizovaná prezentace.

Nejpopulárnější

To Top