IT

Acer rozšiřuje svou stylovou řadu konvertibilních notebooků o Spin 3

Společnost Acer představila nový Spin 3, nejnovější přírůstek do své populární řady konvertibilních notebooků Spin. Díky kombinaci výkonu, přidané hodnoty, dlouhé výdrži na baterii a štědré velikosti obrazovky vybočuje Spin 3 z řady. Využívá operační systém Windows 10 a pohání jej procesor až Intel® Core i7 osmé generace a volitelná grafika NVIDIA® GeForce® MX230. Může se také pochlubit až 512GB PCIe SSD a až 1TB HDD úložištěm, dokovatelným a dobíjecím dotykovým perem a rychlejším bezdrátovým připojením Wi-Fi 5.

Díky své hmotnosti 1,7 kg nový Spin 3 v batohu či kufříku téměř nepocítíte. Může se pochlubit pouhých 9,6 mm tenkými rámečky a 79% poměrem obrazovky k tělu pro větší zobrazovací plochu na svém o 360° překlopitelném displeji a lze využít jako notebook i jako tablet. Odolné 360° panty jsou ideální na práci, psaní, sdílení prezentací i hraní her. 14″ dotykový Full HD IPS[i] displej u Spin 3 umožňuje ovládání perem i dotyky současně a Acer Active Pen přináší přesný a přímý vstup na obrazovce na více kontaktních místech, což zefektivňuje práci na složitějších projektech.

Dlouhá výdrž na baterii a dokovatelné pero s rychlým nabíjením

Profesionálové mohou na cestách pracovat až 12 hodin[ii] bez nabíjení baterie a dokovatelné pero Acer Active Pen uživatelům umožňuje okamžitě zapisovat poznámky a zabránit tak jejich ztrátě.

Dvojice dopředu směřujících reproduktorů poskytuje jasnější a hlasitější zvuk v libovolném režimu používání. Precision TouchPad, který podporuje Windows 10 gesta, uživatelům umožňuje pracovat rychleji a plynuleji díky přesnému sledování polohy prstu či více prstů. Gigabitová dvoupásmová Wi-Fi 5 s technologií MU-MIMO udržuje uživatele v kontaktu s kolegy, klienty i přáteli.

Cena a dostupnost

Acer Spin 3 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 699 €.


[i] Všechny zde uvedené značky a názvy produktů jsou ochrannými známkami příslušných společností a používají se výhradně k popisu nebo identifikaci produktů.

[ii]   Uvedená výdrž na baterii vychází z testu MobileMark 2014® v režimu produktivita a se zapnutou Wi-Fi. Podrobnosti o testování baterie v MobileMark 2014 jsou k dispozici na stránkách www.bapco.com. Uvedená výdrž na baterii slouží pouze pro účely srovnání. Skutečná výdrž se může lišit v závislosti na konkrétním modelu, konfiguraci, spuštěných aplikacích, nastavení správy napájení, provozních podmínkách a využívaných funkcích. Maximální výdrž baterie se s časem a četností používání snižuje.

Nejpopulárnější

To Top