Hry

Acer představuje nové herní stolní počítače Predator Orion 5000, ohromný 43″ herní monitor a inovované příslušenství

Společnost Acer dnes představila nové přírůstky mezi herními produkty rozrůstající se řady Predator, a to na každoroční firemní akci Global Press Conference (GPC) v New Yorku. Nový středně velký stolní počítač Predator Orion 5000 s nejnovějším čipsetem Intel Z390, procesorem Intel® Core i9-9900K, grafickou kartou a operačním systémem Windows 10 cílí na hardcore hráče. Kromě toho uvedla společnost Acer obří 43″ monitor Predator společně s novými přírůstky do své kolekce herního příslušenství Predator.

„Počítače Predator Orion 5000 jsou navrženy pro hráče, kteří upřednostňují maximum a chtějí se potenciálně ponořit do streamování s malým dopadem na výkon,“ řekl Jeff Lee, generální ředitel divize Stationary Computing, IT Product Business, společnost Acer Inc. „Díky nejnovějším herním technologiím, jako je grafická karta GeForce RTX a přetaktovatelný procesor Intel Core i9-9900K deváté generace poskytuje Orion 5000 dostatek výkonu k tomu, aby uspokojil i ty nejnáročnější hráče.“

„Je skvělé vidět, že společnost Acer s novými produkty Predator a Nitro nabízí takové široké portfolio herních zařízení navržených tak, aby splňovaly potřeby tolika různých typů hráčů,“ řekl Mark Linton, generální ředitel divize Consumer and Device Sales společnosti Microsoft Corp. „Acer neustále inovuje a přináší spotřebitelům skvělé herní zážitky.“

Nový Acer Predator Orion 5000: Ideální pro vysoce výkonné hráče

Nový Predator Orion 5000 (PO5-605S) využívá přetaktovatelný osmijádrový procesor Intel® Core i9-9900K (s čipsetem Z390) s podporou dvoukanálových konfigurací DDR4 (až 64GB), aby poskytl špičkové herní zážitky. Revoluční architektura NVIDIA Turing™ u grafické karty NVIDIA GeForce RTX 2080 kombinuje ray tracing v reálném čase, umělou inteligenci a programovatelné stínování, aby hráče ponořila do vizuálně ohromujících herních zážitků. K tomu slouží i extrémní procesor, který má Orion 5000 pod kapotou a vodní chlazení Cooler Master® CPU Liquid Cooler1 redukující vysoké teploty pro dosažení maximálního výkonu. Strategicky umístěné sací a vysávací ventilátory, stejně jako krytý počítačový zdroj vybavený vlastním odnímatelným prachovým filtrem zajišťují, že každá vnitřní část skříně Orion zůstane chladná i v průběhu dlouhých herních sezení.

Objem skříně byl snížen na pouhých 30 litrů, takže si uživatelé mohou vybrat výkonný stroj s menšími rozměry, zatímco průhledný boční panel obsahuje vrstvu kovového pletiva, která společně se zbytkem skříně chrání vnitřní komponenty před škodlivým elektromagnetickým zářením. Uživatelé si mohou udržet nadřazenost nad konkurencí díky 2,5Gb/s ethernetu a když je vítězství zajištěno, mohou zavěsit sluchátka na jednu ze dvou kolébek sloužících pro pověšení náhlavní soupravy.

Rozšiřující pozice podporuje 2,5″ SATA I/II/III SSD a HDD a poskytuje rychlosti přenosu až 6 Gb/s pro rychlý a snadný přesun dat či přepínání mezi nimi, a to bez nástrojů či nutnosti restartu. Ideální pro hráče, kteří chtějí vyměňovat data, přesouvat systémy nebo se svým 2,5″ SSD cestovat.

Vyladěné RGB osvětlení

Uživatelé si mohou vybrat světelný RGB vzor, který bude odpovídat jejich stylu nebo takový, který bude vhodné ke zvolené hře. Světelné pruhy a zapouzdřené ventilátory schované ve tvrzené skořepině nabídnou 16,7 milionu barev. S programem Lighting Maker si uživatelé mohou osvětlení vyladit a nechat ho tancovat s přehrávanou hudbou.

43″ LFGD herní monitor Acer Predator: Nekompromisní společník pro Orion 5000

Společnost Acer odhalila svůj LFGD (Large Format Gaming Display) monitor Predator (CG437K P) s úhlopříčkou velkou 43″. Tento 4K monitor byl navržen pro náročné nadšence do počítačových a konzolových her, kteří touží po ultravysokém rozlišení (3 840 × 2 160 px) a rychlé 144Hz obnovovací frekvenci pro neuvěřitelně plynulý obraz bez trhání, který je nezbytný pro sledování objektů a jejich stíhání na obrazovce. Technologie AdaptiveSync u monitoru synchronizuje obnovovací frekvenci s počtem snímků za sekundu z výstupního zařízení, což má za následek ničím přerušované hraní, takže se uživatelé mohou soustředit na úkol. VA panel se může pochlubit širokým barevným gamutem pokrývajícím 90 % barevného prostoru DCI-P3 pro zářivé barvy, které jsou vyniknou a pro hlubší úrovně černé. VESA certifikace DisplayHDR 1000 zajišťuje lepší kontrast a přesnost barev, což uživatelům umožňuje si vychutnat AAA hry tak to jejich tvůrci zamýšleli. Tento monitor není jen pro počítačové hardcore hráče. Také uživatelé hrající na konzolích ocení tří HDMI porty, port USB typ C a DisplayPort.

Predator CG437K P je vybaven technologiemi zajišťujícími úsporu energie, například světelným senzorem, který dokáže detekovat úroveň světla v místnosti a automaticky nastavuje jas pro pohodlné sledování obrazu. Nebo detektorem přiblížení, díky kterému se monitor automaticky probudí z pohotovostního režimu, když se budou diváci nacházet před přední stranou monitoru, anebo se monitor vrátí do režimu spánku, když v místnosti nebude pohyb. Nechybí ani dálkové ovládání, které se hodí pro používání monitoru v obývacím pokoji.

Nové příslušenství Predator zvýší úroveň herních zážitků

Bylo také představeno nové herní příslušenství Predator, mezi které patří: 

  • Batoh Predator M-Utility Backpack: navržen pro hráče, streamery a fotografy se snadným přístupem k 17″ notebooku díky 180° výklopnému otvoru, s velkým množstvím kapes včetně držáku stativu, s vestavěným upevněním na zavazadla pro snadné cestování, s nastavitelnými popruhy a zadním polstrováním se vzduchovými mřížkami.
  • Herní myš Predator Cestus 330: může se pochlubit nově uvedeným robustním senzorem Pixart 3335, který poskytuje citlivé trasování a nekompromisní přesnost pro náročné hraní, rozlišením 16 000 DPI se sedmi programovatelnými tlačítky, přepínáním DPI za chodu (5 úrovní) a RGB podsvitem 16,8 miliony barev. Uživatelé mohou si mohou přizpůsobit nastavení v aplikaci Predator Quartermaster pro lepší přesnost a preciznost.
  • Herní klávesnice Predator Aethon 300: s Cherry spínači (MX Blue), modrozeleným podsvitem a funkcí anti-ghosting u všech kláves.
  • Zvuk izolující herní headset Predator Galea 311: přesně vyladěné 50mm měniče, technologie Acer TrueHarmony, tlačítkem ztišitelný mikrofon, pohodlné pěnové ušní polštáře a 3,5mm sluchátkový jack konektor.

Cena a dostupnost

Herní stolní počítač Predator Orion 5000 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 1 999 €.

Herní monitor Predator CG437K P bude v oblasti EMEA k dispozici v září za cenu od 1 499 €.

Batoh Predator M-Utility Backpack bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 179 €.

Herní myš Predator Cestus 330 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 79 €.

Herní klávesnice Predator Aethon 300 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 149 €.

Zvuk izolující herní headset Predator Galea 311 bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 69 €.

Nejpopulárnější

To Top