Hry

Acer představuje 15,6″ notebook Swift 5 s hmotností pod 1 kg

Acer představil svůj nový notebook Swift 5 navržený pro uživatele, kteří vyžadují vynikající přenositelnost, vysoký výkon a stylový vzhled. Elegantní tělo s 15,6″ displejem váží méně než 1 kg a je tak ideální pro uživatele, kteří jsou stále na cestách. Swift 5 využívá operační systém Windows 10, nejnovější procesory Intel® Core a může se pochlubit výjimečným výkonem a výdrží na baterii dostačující na celý pracovní den.

„Měli jsme skvělou zpětnou vazbu na neuvěřitelně lehký 14″ notebook Acer Swift 5 a nyní posouváme hranice s 15,6″ modelem,“ řekl Jerry Hou, generální ředitel divize spotřebitelských notebooků, IT Products Business, společnost Acer Inc. „Udrželi jsme váhu pod milníkem jeden kilogram díky použití mimořádně úzkých rámečků a nepatrně většího šasi.“

Dotykový Full HD IPS1 displej notebooku Swift 5 se může pochlubit mimořádně tenkými rámečky s šířkou pouhých 5,87 mm, díky čemuž notebook poskytuje neuvěřitelný 87,6% poměr obrazovky k tělu pro maximální zážitky ze sledování obrazu. Swift 5 je také vybaven technologií Acer Color Intelligence™, která dynamicky v reálném čase optimalizuje barvu a jas obrazovky bez ořezávání či přesaturování, zatímco technologie Acer BluelightShield umožňuje úpravu míry vyzařování modrého světla z obrazovky pro delší dobu používání.

Model Swift 5 je zkonstruován z pokročilých materiálů včetně ultralehkých slitin hořčíku a lithia pro horní a spodní kryt a slitiny hořčíku a hliníku pro mimořádnou odolnost opěrky rukou. Díky LED podsvícení klávesnice mohou uživatelé na cestách efektivně pracovat nejen po celý den, ale také v noci.

Acer Swift 5 poháněný nejnovějšími procesory Intel® nabízí mimořádně svižnou práci s rychlou odezvou a výdrž na baterii dostačující na celý pracovní den. Swift 5 je vybaven 2×2 802.11ac Wi-Fi kartou Intel® Wireless-AC 9560, která nabízí gigabitovou propustnost pro lepší streamování, sdílení, komunikaci a herní zážitky.

Až 1TB SSD úložiště a až 16 GB paměti DDR4 se stará o to, aby byl systém rychlý a s okamžitou odezvou, zatímco bohaté možnosti připojení poskytuje jeden port USB 3.1 typ C Gen 2 (přenosová rychlost 10 Gb/s, podpora Power Delivery a výstupu na monitor), dva USB 3.1 typ A (jeden neustále napájený), port HDMI a čtečka karet SD. Swift 5 podporuje prostřednictvím čtečky otisků prstů funkci Windows Hello a umožňuje tak uživatelům přihlašování k jejich účtům rychleji a bezpečněji.

Nejpopulárnější

To Top