Hry

Acer posiluje portfolio produktů Predator a Nitro Gaming o nové 27″ monitory s UHD rozlišením a řadu herních zařízení

Společnost Acer do svého rozšiřujícího se herního portfolia Predator a Nitro představila řadu nových produktů – čtveřici nových herních monitorů, které vdechnou hrám život, herní židli pro novou úroveň hraní a kompletní sadu herních zařízení.

„Naše bitvami otestované herní monitory Predator prokázaly své kvality a spolehlivost tím, že byly nejlepším výběrem profesionálních hráčů herních turnajů po celém světě,“ řekl Victor Chien, prezident divize Digital Display Business, společnost Acer Inc. „Nyní zúročujeme naše zkušenosti a technologie u naší řady Nitro, aby byly prémiové herní zážitky pro uživatele dostupnější.“

Monitor Predator XB273K

Nový herní monitor Predator XB273K je určen pro hráče, kteří hledají neuvěřitelné herní zážitky. Vdechují život hrám v ultravysokém rozlišení (3 840 × 2 160 px) a nabízí rychlou obnovovací frekvenci 144 Hz, která poskytuje úžasně plynulé snímky bez roztrhávání obrazu při rychle pohybujících objektech na obrazovce. Technologie NVIDIA® G-SYNC™ eliminuje roztrhávání obrazu tím, že přizpůsobuje obnovovací frekvenci monitoru počtu snímků generovaných výstupním zařízením, což má za následek mimořádně plynulé hraní nabízející bezprecedentní herní zážitky. IPS3 displej zobrazuje širokou škálu barev s gamutem pokrývajícím 90 % barevného prostoru DCI-P3 pro živé vystupující barvy a hlubší úrovně černé. Pro zvýšení živosti barev zajišťuje certifikace VESA DisplayHDR™ 400 lepší kontrast a přesnost barev, takže uživatelé uvidí áčkové herní tituly přesně tak, jak mají vypadat.

Monitor Predator XB273K je ideální pro uživatele, kteří se chtějí zabrat do herních světů. Stínící kryty monitoru snižují rozptylování během soustředění se na hraní a byly vybaveny konstrukcí Acer ErgoStand, která uživatelů, poskytuje volnost v otáčení, natáčení a změně výšky pro maximální přizpůsobivost a pohodlí při sledování obrazu. Model XB273K byl rovněž navržen tak, aby byl šetrný k vašemu zraku a vybaven sadou technologií Acer VisionCare™, které pomáhají chránit oči během delších herních sezení.

Monitor Acer Nitro XV273K

Nový monitor Acer Nitro XV273K přináší extrémně vysokou obnovovací frekvenci a ultravysoké rozlišení a nabízí tak vynikající příležitostné hraní za přijatelné ceny. Tyto nové IPS[i] UHD monitory s technologií AMD Radeon™ FreeSync1 uspokojí potřeby hráčů toužících po hraní při vysokých rozlišeních díky mimořádně rychlé odezvě až 1 ms a technologii Visual Response Boost (VRB) pro plynulé hraní bez roztrhávání obrazu, pro které nebudou muset vyloupit banku.

 

27″ monitor Acer Nitro XV273K poskytuje věrné barvy a 4K UHD rozlišení pro naprosto úchvatné hraní zážitky s extrémně širokými pozorovacími úhly.

 

Nové monitory Nitro se mohou pochlubit technologií AMD Radeon FreeSync, která synchronizuje jejich obnovovací frekvenci s grafickou kartou v počítači. Taková dynamická obnovovací frekvence eliminuje roztrhávání obrazu a minimalizuje jeho zpoždění. Integrovaná funkce Visual- Response Boost™ (VRB) snižuje míru rozmazání u rychle se pohybujících snímků, aby se dosáhlo efektu 1ms MPRT (Moving Picture Response Time). Kromě podpory obnovovací frekvence až 144Hz se monitor Nitro XV273K může pochlubit také HDR (High Dynamic Range) certifikací VESA DisplayHDR™ 400 pro lepší kontrast, přesnost a živost barev. Integrované šestiosé nastavení barev umožňuje hráčům jemné doladění barev, odstínu a sytosti tak, aby si obraz co nejlépe přizpůsobili hře, zatímco podpora posílení černé hráčům umožňuje výběr z 11 úrovní černé barvy pro optimalizaci vizuální výhody a jasné uzření nepřátel, krytí, nebo navigaci podle křivek na závodní dráze.

 

Herní monitory Acer Nitro budou k dispozici ve třech konfiguracích; dva IPS (In Panel Switching) modely pro širší pozorovací úhly a vyšší přesnost barev, jeden s UHD a jeden s WQHD rozlišením a také TN (Twisted Nematic) monitor pro hráče vyžadující vysoký jas a energetickou účinnost:

●     Nitro XV273K P (IPS, 27″ UHD 144 Hz, DCI-P3 90 % WCG)

●     Nitro XV272U P (IPS, 27″ WQHD 144 Hz, DCI-P3 95 % WCG)

●     Nitro XF272U P (TN, 27″ WQHD 144 Hz, DCI-P3 90 % WCG)

 

Acer VisionCare™ s technologiemi Flickerless, BlueLightShield, ComfyView a low-dimming usnadňují sledování obrazu během dlouhých herních sezení. Díky vestavěnému VESA uchycení mohou být monitory zavěšeny na stěnu, aby se uvolnil prostor na stole a zbylo více prostoru pro herní ovladače, myši a další zařízení. Kromě toho maximalizuje ZeroFrame konstrukce viditelnou oblast a přináší téměř bezešvé multimonitorové konfigurace.

Herní židle Predator Thronos Gaming Chair

Zbrusu nová židle Predator Thronos pro novou úroveň hraní. Její kovová struktura je 1,5 m vysoká a přichází v hrozivé dvoutónové černé barvě s bílými nebo modrými akcenty. Umisťuje hráče do hry hlubokými nárazovými vibracemi, kdy židle při nárazu ve hrách vibruje. Židle je nastavitelná a vybavena sedadlem s ergonomickým tvarem, opěrkami pro nohy a kabinu, kterou lze naklonit až do úhlu 140°. Vzpěra nad hlavou podporuje osazení třemi 27″ herními monitory a má prostor pro herní počítač Predator. Židle Thronos vybavená počítačem Predator, trojicí monitorů Predator a dalšími herními zařízeními se stává více než herní židlí – je hráčovou jeskyní.

Nový sortiment herních zařízení Acer Nitro

V souladu s představou společnosti Acer přinést uživatelům průlomové, a přesto cenově dostupné hraní, dnes byla představena také nová řada kompatibilních herních zařízení Nitro, mezi které patří:

Ÿ  Optická myš Acer Nitro Mouse se sedmi tlačítky včetně tlačítka pro palbu v dávkách a 20G akceleraci má citlivost až 4 000 DPI a nastavitelnost DPI v šesti úrovních

Ÿ  Membránová klávesnice Acer Nitro Keyboard s barevným podsvitem a 19 anti-ghosting a multimediálními klávesami

Ÿ  Sluchátka Acer Nitro Headset s nastavitelným pásem s ocelovým posuvníkem, klapkami na uši s akustickými vycpávkami, 50mm měniči a výkonnými basy se všesměrovým mikrofonem

Ÿ  Lehký odolný polyesterový batoh Acer Nitro Backpack s přihrádkami pro notebook a tablet a vodoodpudivým exteriérem

Ÿ  Podložka pod myš Acer Nitro Mousepad s protiskluzovou gumovou podložkou pro vytvoření stabilního herního povrchu

Cena a dostupnost

Herní monitor Predator XB273K bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 1 499 €.

Acer Nitro XV273K bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 1 049 €.

Acer Nitro XV272U bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 599 $.

Acer Nitro XF272U bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 529 $.

Myš Acer Nitro Mouse bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 34,99 €.

Klávesnice Acer Nitro Keyboard bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 59,99 €.

Sluchátka Acer Nitro budou v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 49,99 €.

Batoh Acer Nitro Backpack bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 39,99 €.

Podložka pod myš Acer Nitro Mousepad bude v oblasti EMEA k dispozici ve 4. čtvrtletí 2018 za cenu od 19,99 €.

[i] Všechny značky a názvy produktů uvedené v tomto dokumentu jsou ochrannými známkami příslušných společností a jsou použity pouze k popisu nebo identifikaci produktů.

 

Nejpopulárnější

To Top