IT

Acer omladil své herní stolní počítače Predator Orion a Nitro

Společnost Acer ohlásila omlazení svého portfolia herních stolních počítačů, které přináší aktualizace a vylepšení herních stolních počítačů Predator Orion 3000 a Nitro 50. Obě řady byly inovovány tak, aby byly osazeny nejnovějšími desktopovými procesory Intel Core 11. generace nebo AMD Ryzen 5000, stejně jako grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 a vybaveny celou řadu dalších vylepšení.

Herní počítače Predator Orion 3000

Počítač Predator Orion 3000 (P03-630) je určen pro hráče, kteří hledají nejlepší hardwarový zážitek ve své třídě, jaký může poskytnout sestava typu midtower. Díky procesoru Intel® Core™ i7 11. generace, grafickému procesoru NVIDIA GeForce RTX 3070 a až 64 GB paměti DDR4 s taktem 3 200 MHz mohou uživatelé dělat vše – hrát, streamovat i tvořit. Tento výkon je dále umocněn novou architekturou procesorů Intel® Core™ i7, která zvyšuje efektivitu hardwaru a softwaru, přináší plynulé hraní her, vysoký počet snímků za sekundu a pohlcující realističnost.

Grafický procesor GeForce RTX 3070 v počítači Predator Orion 3000 využívá architekturu NVIDIA Ampere, což je druhá generace architektury RTX od společnosti NVIDIA. Má vylepšena jádra Ray Tracing Cores a Tensor Cores, nové streamovací multiprocesory a vysokorychlostní G6 paměť. Díky tomu poskytuje výkon potřebný k tomu, abyste se mohli prohánět i v těch nejnáročnějších hrách. O chlazení se stará na míru navržený ventilátor FrostBlade™ s rozměry 92 × 92 mm a speciálními patentovanými lopatkami, které zajišťují vysoký statický tlak i průtok vzduchu, aby byl Orion 3000 dostatečně chlazen a pracoval na optimální úrovni. Přímo v náboji ventilátoru FrostBlade™ jsou zabudovány čtyři RGB LED a uživatelé si mohou dále přizpůsobit vertikální světelné pásky na přední straně skříně prostřednictvím nástroje PredatorSense, obslužné aplikace od společnosti Acer, která umožňuje uživatelům spravovat a monitorovat systém, osvětlení a otáčky ventilátoru z jednoho místa.

Kromě síťového řešení Intel® Killer™ E2600 zaručujícího špičkové rychlosti a Wi-Fi 6 s funkcí MU-MIMO, široké škály portů USB 3.2 Gen2, typu A i typu C a zvuku DTS:X™ Ultra je Predator Orion 3000 vybaven také volitelným bočním panelem z tvrzeného skla pohlcujícího elektromagnetické záření, který nabízí pohled na to, co se skrývá uvnitř. Díky až 2TB PCIe NVMe SSD (2× 1 TB) a až 6TB HDD (2× 3 TB) budete mít k dispozici také dostatek úložného prostoru.

Acer Nitro 50

Řada Nitro 50 (N50-120 [AMD] a N50-620 [Intel]) je určena pro hráče, kteří chtějí zlepšení ve všech oblastech: lepší hratelnost, další funkce a podmanivější zážitky. Výkonné procesory stolních počítačů až po desktopový procesor AMD Ryzen™ 9 5900 nebo procesor Intel® Core™ i7 11. generace jsou dostatečné i pro výkon graficky náročných úloh, jako je tvorba obsahu a střih videa, který podporuje grafická karta NVIDIA GeForce® RTX 3060 Ti. Oba modely Nitro 50 jsou vybaveny až 64 GB dvoukanálové paměti DDR4 s taktem 3 200 MHz, dvěma 3,5″ sloty pro pevné SATA3 disky (až 2× 3 TB), sloty pro M.2 2280 PCIe NVMe SSD, Wi-Fi 6, 1Gb/s LAN Dragon a porty USB 3.2 Gen2 Type-C a Type-A.

Herní počítače Nitro 50 s černým kovovým krytem zvyšují laťku pro hráče, který vyžadují vysokou snímkovou frekvenci a hraní her bez zpoždění. Stolní počítače řady Nitro lze objednat s vestavěnou bezdrátovou nabíjecí podložkou,[[i]] která funguje se všemi mobilními zařízeními podporujícími standard Qi. Dokáže nabíjet telefony mobilních zařízení rychleji než 5W bezdrátové nabíječky, a to do 60 minut. Mezi další funkce patří DTS:X Immersive Audio, Windows 10 Home, chlazení FrostBlade™, Wi-Fi 6 a efektní červené LED pro nastavení nálady při hraní her. Software pro správu systému NitroSense umožňuje sledovat teploty procesoru i grafického jádra, stejně jako nastavovat rychlost otáčení lopatek ventilátoru.

[i] Parametry závisí na konkrétním modelu a zemi prodeje.

Nejpopulárnější

To Top