Hry

Acer odhaluje herní monstrum v podobě nového notebooku Predator Helios 500

Společnost Acer představila dva nové herní notebooky Predator Helios. Patří mezi ně mimořádně výkonný Predator Helios 500 vybavený až procesory Intel Core™ i9 osmé generace a Predator Helios 300 Special Edition, který má oproti svému předchůdci vylepšené specifikace a výrazně bílé tělo. Oba poskytnou pokročilé technologie chlazení, rychlé připojení k síti a dostatečný výkon pro virtuální realitu.

„Rozšířili jsme naši řadu notebooků Predator Helios jako odpověď na poptávku od hráčů, kteří hledají extrémní výkon na cestách,“ řekl Jerry Kao, President of IT Products Business, společnost Acer Inc. „Herní notebooky Predator Helios 500 a Helios 300 jsou vybaveny vlastními technologiemi chlazení od společnosti Acer a výkonnými komponenty, které spolu s naším oceňovaným softwarem poskytují jedinečné herní zážitky.“

„Procesor Intel Core i9+ osmé generace určený pro notebooky hráčů a tvůrců obsahu poskytuje ten nejvyšší výkon, jakého Intel v této třídě zařízení dosáhl; je určen pro nadšence, kteří požadují kvalitní herní zážitky, ať už doma nebo na cestách.“ řekl Steve Long, viceprezident a generální ředitel divize Client Computing Group Sales and Marketing společnosti Intel. „Dlouhodobý vztah mezi společnostmi Intel a Acer vyprodukoval v průběhu let úžasné produkty a nové herní notebooky Acer Predator Helios jsou výkonnými příklady toho, co je s touto úrovní bezprecedentního výkonu možné.”

Predator Helios 500 je herní monstrum s možností přetaktování, 144Hz 4K panely

Predator Helios 500 je herním monstrem navrženým pro extrémní hráče. Je vybaven až přetaktovatelným procesorem Intel Core i9+ osmé generace[i] a přetaktovatelnou grafikou GeForce® GTX 1070. Paměť Intel® Optane™1 zrychluje dobu odezvy a snižuje časy načítání, zatímco mimořádně rychlá NVMe PCIe SSD, síťové řešení Killer DoubleShot Pro a až 64 GB paměti udrží akci v chodu. Proto je Helios 500 ideálním herním notebookem pro graficky náročné AAA tituly a živé streamování.

Prvotřídní obraz poskytují jasné a živé 4K UHD nebo Full HD IPS 17,3″ displeje s obnovovacími frekvencemi až 144Hz pro hraní bez rozmazávání a roztrhávání obrazu. Technologie NVIDIA® G-SYNC® je podporována na obou vestavěných displejích i na externích monitorech, což umožňuje dosáhnout mimořádně plynulého obrazu bez roztrhávání či cukání. Pro ty, kdo hledají maximální ponoření do her, jsou k dispozici dva porty Thunderbolt™ 3 a port HDMI 2.0 pro připojení až tří externích monitorů současně. Dva reproduktory, subwoofer a technologie Acer TrueHarmony™ a Waves MAXXAudio® poskytují neuvěřitelný zvuk a díky Waves Nx™ i hyperrealistické 3D audio.

Helios 500 zůstává studený díky dvěma kovovým ventilátorům AeroBlade™ 3D od společnosti Acer a pětici heatpipe, které rozvádějí studený vzduch do klíčových komponent stroje a současně uvolňují horký vzduch. Rychlost ventilátorů lze ovládat a přizpůsobit pomocí aplikace PredatorSense.

Klávesnice s RGB podsvícením nabízí čtyři zóny osvětlení s podporou až 16,8 milionu barev. Technologie Anti-ghosting poskytuje nekompromisní kontrolu pro vykonávání složitých příkazů a kombinací, které lze nastavit na pět samostatných programovatelných kláves.

Aplikace PredatorSense od Aceru lze využít pro ovládání a monitorování vitálních funkcí notebooku z jediného centrálního grafického rozhraní včetně přetaktování, osvětlení, klávesových zkratek, teplot a ovládání otáček ventilátorů.

Predator Helios 300 Special Edition přináší se svým sofistikovaným designem u herních notebooků obrat

Mezi cenově dostupné herní notebooky Acer Helios 300 přišel přírůstek v podobě modelu Special Edition, který se může pochlubit kompletně bílým hliníkovým tělem zvýrazněným zlatým lemováním, a tedy na herní notebooky neobvykle elegantním designem.

Helios 300 Special Edition (PH315-51) umožňuje mimořádně plynulé hraní her díky svému 15,6″ Full HD IPS displeji s vylepšenou obnovovací frekvencí 144 Hz. Rychlá obnovovací frekvence zkracuje dobu vykreslování snímků a snižuje zpoždění obrazu, což hráčům přináší vynikající herní zážitky. Notebook je osazen procesorem až Intel Core i7+ osmé generace, přetaktovatelnou grafikou GeForce GTX 1060, až 512GB PCIe Gen 3 NVMe SSD a až 2TB pevným diskem.

Helios 300 Special Edition se také může pochlubit až 16 GB paměti DDR4 s možností rozšíření až na 32 GB. Paměť Intel Optane urychluje načítání her a aplikací, přístup k informacím a zlepšuje celkovou odezvu systému. Kromě toho poskytuje gigabitový ethernet rychlé připojení k síti, zatímco nejnovější gigabitová Wi-Fi Intel Wireless-AC 9560 802.11ac přináší propustnost až 1,73 Gb/s díky kanálům s šířkou 160 MHz (2×2 802.11ac, dvoupásmová 2,4 a 5 GHz).

Helios 300 Special Edition je také vybaven dvojicí celokovových AeroBlade™ 3D ventilátorů s ultratenkými lopatkami (0,1 mm) navrženými pro pokročilou aerodynamikou a vynikající proudění vzduchu, aby zůstal počítač studený. Mohou být ovládány aplikací Acer PredatorSense, která nabízí tři režimy použití:

1.    Režim Coolboost: Pro velmi náročné hry, renderování a streamování

2.    Režim Normal: Pro produktivní nástroje, jako jsou Microsoft Office

3.    Režim Silent: Pro surfování a on-line komunikaci

 

Cena a dostupnost

Herní notebooky Acer Predator Helios 500 budou v oblasti EMEA k dispozici v květnu za ceny od 1 999 €.

Nejpopulárnější

To Top