Hry

Acer na veletrhu Computex 2018 v Tchaj-peji oslňuje svými podmanivými herními zážitky

Společnost Acer poskytuje návštěvníkům na veletrhu Computex 2018 v Tchaj-peji podmanivé herní zážitky tím, že ukazuje celou řadu herních počítačů i doplňků a také přichází s herními osobnostmi, které se dostávají do akce s herními zařízeními Acer. Kromě stánku ve výstavní hale veletrhu Computex vytvořila společnost Acer také zkušební místnosti lokalizované v centru Tchaj-peje a otevřela je veřejnosti, takže si mohou kolemjdoucí vyzkoušet nejnovější herní počítače od Aceru, a dokonce si zahrát proti herním celebritám.

V souladu s vizí společnosti Acer v podobě překonávání překážek mezi lidmi a technologiemi ukazuje letošní výstava na veletrhu Computex uživatelům a médiím nové způsoby, jak zažít a vychutnat si nejnovější herní technologie.

„Společnost Acer je odhodlána přinést prostřednictvím své značky Predator zákazníkům průlomové herní zážitky a letos uděláme nejnovější technologie dostupnější pro širokou veřejnost tím, že je přivedeme z výstaviště do ulic,“ řekla Tiffany Huang, President of Corporate Marketing, Business Planning and Operations, společnost Acer Inc. „Doufáme, že díky úsilí společnosti Acer nebude veletrh Computex 2018 jen mezinárodní událostí pro kupující, ale také slavnostní oslavou technologií, které si může vychutnat každý.“

Uživatelé nyní mají šanci si vyzkoušet nové vzrušující produkty představené na nedávné globální tiskové konferenci next@acer v New Yorku, mezi které patří mimo jiné nový výkonný herní notebook Predator Helios 500, zastrašující herní desktopy Predator Orion 5000 a 3000 a celá rodina doplňků Predator. Kromě toho společnost Acer využívá tradiční výstavu osobních počítačů k tomu, aby se veřejnost stala součástí show prostřednictvím interaktivních akcí, soutěží s celebritami a praktických ukázek demo produktů. Společnost Acer bude také prezentovat vybrané špičkové herní produkty ve výstavní hale Nangang.

Predator Helios 500 (PH517-61): Mobilní herní bestie s nejnovějšími procesory AMD Ryzen a grafikami Radeon RX

Notebook Predator Helios 500 (PH517-61) je herní bestií navrženou pro graficky náročné AAA tituly a živé streamování. Je vybaven až procesorem Ryzen™ 7 2700[i] druhé generace s 8 jádry a 16 vlákny a grafikou AMD Radeon™ RX Vega 56 s 8 GB paměti HBM2 druhé generace. Špičkovou grafiku poskytuje jasný a živý 17,3″ Full HD (144 Hz) nebo 4K UHD IPS s podporou technologie Radeon™ FreeSync pro hraní bez rozmazávání a roztrhávání obrazu.

Predator Helios 500 zůstává studený díky dvěma kovovým ventilátorům AeroBlade™ 3D od Aceru a pětici heatpipe trubiček, které rozvádějí chlad do klíčových součástí stroje a současně uvolňují horký vzduch. Rychlost otáček ventilátoru lze řídit a přizpůsobit prostřednictvím oceňované aplikace PredatorSense, která také uživatelům umožňuje definovat makra pro pětici kláves rychlého spouštění. Jedna sada klávesových zkratek je již předefinována tak, aby rychle spustila Mixer, službu nové generace pro živé streamování od Microsoftu, prostřednictvím které mohou hráči vysílat průběh svého hraní nebo sledovat živé streamy těch nejžhavějších her. Dva reproduktory, subwoofer, Acer TruaHarmony™ a technologie Waves MaxxAudio® přinášejí špičkovou kvalitu zvuku a díky technologii pro sledování polohy hlavy Waves Nx® také hyperrealistické 3D audio zážitky.

Predator Orion 5000 (PO5-100): Vyhraj bitvu

Nový herní stolní počítač Predator Orion 5000 (PO5-100) je vybaven až procesory AMD Ryzen 7 2700X druhé generace s 8 jádry a 16 vlákny společně s nejnovějším čipsetem AMD B4501 a až grafikami NVIDIA® GeForce® GTX 1080, takže si hráči mohou vychutnat své oblíbené herní tituly v neuvěřitelně vysokých rozlišeních, stejně jako prvotřídní VR zážitky.

Skříň počítače Predator Orion 5000 má průhledný boční panel, který odhaluje výkonné interní komponenty a díky ochraně proti EMI chrání uživatele a jejich periferie před potencionálním elektromagnetickým rušením. Jednoduché sejmutí bočních panelů uživatelům zase umožňuje rychle vyměňovat komponenty i kabely během upgradu. Systém řízení proudění vzduchu IceTunnel 2.0 rozděluje sestavu do různých tepelných zón a poskytuje každému sektoru vlastní tunel pro odvod tepla.

Stolní počítač Acer Nitro 50: Uspokojí potřeby hráčů po rychlosti

Jako nejnovější doplněk do produktové řady Nitro navržený pro vynikající příležitostné hraní za přijatelné ceny je počítač Nitro 50 (N50-100) vybaven až procesory AMD Ryzen 7 2700X druhé generace s 8 jádry a 16 vlákny, grafikami AMD Radeon RX 580 nebo až NVIDIA GeForce GTX 1060. Vše je umístěno v nápadné a hranatým pancířem inspirované skříni s předním LED osvětlením, které vydává zlověstnou červenou záři.

Nitro 50 přináší obraz s úchvatným 4K rozlišením a je vybaven až 512GB SSD a 3TB HDD, takže nehrozí nedostatek úložného prostoru. Může se také pochlubit praktickou nabíjecí podložkou1, která uživatelům umožňuje udržovat jejich zařízení s podporou bezdrátového nabíjení Qi neustále připravené na cestu. Kromě toho optimalizují stolní počítače Nitro 50 síť pro hraní, surfování a streamování prostřednictvím síťového řešení Realtek Dragon LAN.

[i] Specifikace se mohou lišit v závislosti na konkrétním modelu a zemi prodeje

Nejpopulárnější

To Top