Hry

Acer Chromebook 11 získal při udílení cen Computex d&i Awards 2018 zlato

Společnost Acer získala zlaté ocenění d&i na veletrhu Computex 2018 za výjimečný design a celkem obdržela čtyři d&i ocenění – ve spolupráci mezi iF Design of Germany a TAITRA[i]. Acer také získal tři ocenění Computex Best Choice Awards, která spoluorganizuje společnost TCA[ii], a to v oblasti IoT, hraní a mobilních komunikací. Vyzdvihnutí designu produktů zvýrazňuje odhodlání společnosti Acer zaměřovat se na člověka a intuitivní technologie, které uživatelům přinášejí užitek.

Ocenění Computex d&i Awards

Výherce ocenění Computex d&i (design a inovace) vybrala porota složená z mezinárodních expertů shromážděných v Tchaj-peji, kde se členové této poroty specializují na různé obory a hodnotí 212 položek z 10 zemí. Z oceněných položek získaly jen tři produkty nejvyhledávanější ocenění – zlaté ocenění COMPUTEX d&i gold award 2018.

Acer Chromebook 11 – vítěz zlatého ocenění d&i gold award

Robustní a odolný Acer Chromebook 11 navržený pro vzdělávací trh dokáže odolat většině nárazů, polití vodou a je vybaven 4G LTE[iii] pro připojení k internetu a přístup k datům na cestách. Zesílené tělo a panty jej činí odolnějším vůči kroucení a namáhání, a to i v případech, kdy jej studenti budou cpát do svých batohů. Kromě toho pomáhá ochránit chromebook i struktura rohového štítu a klávesnice s gumovým nárazníkem, aby odolal pádům z výšky až 122 cm. Tyto funkce zajišťují, že bude chromebook chráněn ať už při přepravě nebo při náhodném shození ze stolu. Protiskluzové vzorování na zadní straně víka usnadňuje uchopení chromebooku a pomáhá zabránit jeho vyklouznutí z rukou studentů.

 

Acer Chromebox

Neuvěřitelně malý a všestranný Chromebox se může pochlubit zjednodušeným designem, který šetří prostor a nabízí tři flexibilní režimy: naplocho, nastojato a VESA uchycení. Je snadné jej umístit prakticky kdekoli. Acer Chromebox je skvělou volbou pro používání na stole v počítačových laboratořích a knihovnách. Je vybaven dvojitou anténou, která poskytuje rychlejší a spolehlivější bezdrátové připojení pro celkově plynulejší surfování na internetu. Uživatelé mají přístup k multimédiím na externích jednotkách prostřednictvím portu USB 3.0. Acer Chromebox také obsahuje vestavěnou ochranu proti virům, takže zůstává zabezpečený a současně uživatelům poskytuje klid. Používá webovou konzolu pro správu, která usnadňuje jeho nasazení, stejně jako vzdálenou správu uživatelů, zařízení a aplikací. Navíc nebudou uživatelé obtěžováni aktualizacemi, protože ty se provedou automaticky.

Acer Swift 7

Nový Acer Swift 7 je nejtenčí notebook[iv] na světě navržený s propracovanými detaily a důmyslným zpracováním. Se svou tloušťkou pouhých 8,98 mm je nový Swift 7 neustále připojeným počítačem s Windows 10 a skvělou mobilitou. I přes svou mimořádně snadno přenosnou konstrukci se může pochlubit výkonným procesorem Intel® Core™ i7, celodenní výdrží na baterii a důvěryhodným 4G LTE3 připojením s technologií vestavěné SIM. Celohliníková unibody konstrukce notebooku Swift 7 lahodí oku a je i příjemná na dotyk – ideální pro moderní profesionály hledající sofistikovaný vzhled.

Acer Switch 7 Black Edition

Průkopnický Acer Switch 7 Black Edition je prvním pasivně chlazeným notebookem 2 v 1 na světě vybaveným dedikovanou grafikou, a to díky inovativní bezventilátorové technologii chlazení Dual LiquidLoop™ od Aceru. Nový Switch 7 Black Edition navržený pro maximální mobilitu je neuvěřitelně všestranný a po odpojení klávesnice váží méně než 1,18 kg. Štíhlé a lehké tělo zařízení Switch 7 Black Edition má povrch z kartáčovaného hliníku pro větší robustnost a příjemný pocit na dotek.

Ocenění Computex Best Choice Awards

Acer Air Monitor

Acer Air Monitor je navržen k tomu, aby pomohl udržet přehled o kvalitě vzduchu v místnosti, přičemž se může pochlubit elegantním a jednoduchým designem. Zařízení umožňuje sledování klíčových indikátorů kvality vzduchu v reálném čase prostřednictvím specializované aplikace pro chytré telefony a barevného dýchajícího LED světa umístěného na těle přístroje. Kromě toho lze pro dotazování na kvalitu vzduchu ve vnitřním prostoru použít i hlasové příkazy, protože zařízení spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa.

Headset Acer Windows Mixed Reality

Headset Acer Windows Mixed Reality umožňuje uživatelům komunikovat se softwarem pomocí gest, pohledu a hlasu. Přiložené snímače pohybu od společnosti Acer využívají bezdrátovou technologii Bluetooth, takže hráči mohou interagovat a komunikovat s digitálními objekty ve smíšené realitě. Jsou vybaveny tlačítkem Windows 10, touchpadem, tlačítkem pro uchopení objektu a konstelačními světly, které nejenže vypadají stylově, ale především slouží k synchronizaci náhlavní soupravy s řídicími jednotkami ve virtuálním prostoru. Díky integrovanému sledování inside-out pomocí kamery vestavěné v náhlavní soupravě není třeba vrtat otvory do stěny nebo nastavovat přídavný hardware. Sledování polohy 6 stupňů volnosti zahrnuje pohyb dopředu/zpět, nahoru/dolů, doleva/doprava, stejně jako stoupání, zatáčení a kolébání.

Acer Leap Beads

Acer Leap Beads přinášejí do elektroniky kulturu. Jde o chytré modlitební korálky, které pomáhají budhistům v počítání, kolikrát oslavili svou mantru díky sledování pomocí čipu, kolikrát se mala obtočila kolem jejich prstů, aby se mohli soustředit na zpěv, a ne na počítání. Korálky počítají digitalizované zásluhy a ve spojení se sociálními sítěmi mohou uživatelé věnovat své zásluhy přátelům prostřednictvím cloudu. Jde také o zařízení pro sledování zdraví, monitoruje spánek, spálené kalorie a uživatelům přináší zcela nové zážitky, o kterých se jim ani nesnilo.

[i] Taiwan External Trade Development Council
[ii] Taipei Computer Association
[iii] Rychlost a dostupnost 4G LTE může záviset na zemi používání.
[iv] Na základě interního průzkumu společnosti Acer z 6. dubna 2018 mezi konstrukcemi konkurenčních klasických notebooku na trhu běžících na operačním systému Windows nebo OS X.

Nejpopulárnější

To Top