Mobil

5 důvodů, proč si tablet Huawei MediaPad M5 zaslouží vaši pozornost

Od doby, kdy proběhl velký tabletový boom, už uplynulo několik let. Výrobci zařízení, která díky kompaktním rozměrům dokáží prakticky kdekoliv zkrátit dlouhou chvíli, proto usilovně hledají nové způsoby, jak uspokojit zvyšující se nároky fanoušků chytrých technologií. Společnost Huawei, která nedávno představila tablet MediaPad M5, nabízí hned 5 důvodů, díky nimž si na svou stranu získá i náročnější uživatele.

1. Zpracování, s nímž můžete být stále v pohybu

Tablet Huawei MediaPad M5 je šitý na míru zejména uživatelům, kteří konzumují čím dál více multimediálního obsahu, ale zároveň hledají zařízení, které mohou pohodlně používat doslova „za pochodu“ (on-the-go), třeba při cestách v dopravních prostředcích. Zařízení je díky extrémně tenkému a lehkému hliníkovému tělu, které díky kvalitnímu zpracování také něco vydrží, ideálním parťákem pro dlouhodobější čtení nebo sledování filmů. MediaPad M5 je navíc dostupný ve dvou rozměrech – zatímco někomu bude stačit menší 8,4palcová verze, příznivci většího displeje mohou zvolit variantu 10,8palcovou.

2. Zvuk odladěný profíky z Harman Kardon

Kvalitní obraz bývá jedním ze základních kritérií pro výběr tabletu, zatímco na zvuk se trochu zapomíná. MediaPad M5 mění zažité pořádky, a proto naopak klade důraz na kvalitní audio zážitek. Na vývoji reproduktorů (menší rozměr disponuje dvěma a větší verze tabletu rovnou čtyřmi) se proto podílela respektovaná značka Harman Kardon, která patří mezi špičku v oblasti audiosystémů. Technologie Huawei Histen poskytuje dokonalý 3D zvuk z reproduktorů a plně podporuje Hi-Res audio. Zařízení využívá také speciální zesilovač pro precizní zpracování signálu. Pro hudební fanoušky značka ideál.

 

3. Kvalitní obraz, který je šetrný k očím

MediaPad M5 je vybaven IPS displejem s 2,5D zakřivením a rozlišením 2K (až 2560 x 1600 pixelů s hustotou 280 pixelů na palec), který zobrazuje barvy věrně a přirozeně. Oči uživatelů jsou během jeho sledování chráněny, respektive šetřeny, speciálním módem Eye Comfort Mode, který za každých světelných podmínek reguluje parametry displeje. Mezi vlastnostmi displeje hraje důležitou úlohu také systém ClariVu 5.0, který díky inteligentním algoritmům zajišťuje, aby přehrávané video, bez ohledu na podmínky prohlížení, mělo permanentně dokonalou čistotu a ostrost.

 

4. Výdrž, za niž by se nestyděl ani maratonec

Tablet vybitý uprostřed dlouhé cesty nebo napínavého filmu dokáže zkazit náladu. Huawei MediaPad M5 dokáže díky 7500mAh (respektive 5100mAh v případě osmipalcového modelu) baterii, energeticky úsporným komponentům a inteligentnímu software pro správu Huawei MediaPad M5 přehrávat video až 12 hodin v kuse bez připojení do sítě. A když se přeci jen vybije, technologie rychlého nabíjení Quick Charge zajistí, že se baterie plně nabije za necelé tři hodiny u větší desetipalcové a za necelé dvě hodiny u menší osmipalcové verze.

 

5. Velkorysá kapacita a spolehlivý procesor

Uvnitř tabletu Huawei MediaPad M5 se ukrývá výkonný procesor Kirin 960. Zařízení běží na operačním systému Android, který je pro větší uživatelský komfort opatřen speciální Huawei nadstavbou EMUI 8. V základní konfiguraci má tablet 4 GB operační paměti a kapacitu 32 GB, desetipalcová verze pak disponuje 64 GB interní paměti. Díky těmto parametrům je MediaPad M5 spolehlivým prostředkem pro brouzdání na internetu, plynulé sledování filmů a seriálů, poslech hudby nebo hraní počítačových her.

Nejpopulárnější

To Top