Mobil

10 nejlepších tipů z Motoroly pro dokonalý herní zážitek

Pryč jsou doby, kdy jste hry hráli pouze na telefonu nebo herní konzoli. Přichází svět nových možností, které můžete prozkoumat, a zahajuje novou éru hraní. Mobilní telefony jsou stále častěji určeny k hraní her a přinášejí nové způsoby synchronizace s dalšími nástroji. Přivítejte Ready For – všestrannou platformu, která znásobuje možnosti telefonu a vylepšuje vše, co umí.

S Ready For můžete své oblíbené hry přenést na velkou obrazovku, zažít ještě větší adrenalin a získat náskok před ostatními hráči. Díky pohlcujícímu zážitku jako na konzoli, bleskové rychlosti 5G a superrychlému procesoru posouvá platforma Ready For v kombinaci s moto g200 5G vaši hru na vyšší úroveň. Zde je našich 10 nejlepších tipů, které vám pomohou zlepšit herní zážitek:

Velká obrazovka je obrovský rozdíl

Pokud jde o mobilní hraní, má solidní velikost obrazovky zásadní význam. Abyste ve hře nikdy nezůstali pozadu, má moto g200 5G ultra široký 6,8palcový displej, díky kterému nebylo hraní na cestách nikdy snazší. Když jste právě doma a chcete se posunout o úroveň výš, můžete se připojit ke službě Ready For a snadno přenést hru z mobilu na monitor televizoru nebo počítače. Je to otázka několika sekund.

Rychlejší odezva díky Snapdragon Elite Gaming

Když jste uprostřed intenzivní hry, je špatná grafika a pomalá odezva to poslední, co chcete řešit, protože každá sekunda se počítá! S telefonem moto g200 5G a Snapdragon Elite Gaming máte o starost méně. Snapdragon Elite Gaming umožňuje rychlejší odezvu a vykreslování grafiky díky ovladačům GPU, které lze upgradovat, takže získáte všechna nejnovější grafická a výkonnostní vylepšení, aniž byste museli aktualizovat operační systém.

Když k tomu přidáte neuvěřitelně rychlou 144 Hz obnovovací frekvenci moto g200 5G, i graficky náročné hry se budou hrát téměř bez námahy. Obnovovací frekvence se také automaticky přizpůsobuje podle obsahu na obrazovce, aby se optimalizovala výdrž baterie. To znamená, že můžete být vždy ve špičkové herní formě, ať už hrajete sólo, nebo v týmu s přáteli.

Baterie s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením

Poslední věc, kterou při hraní na cestách nebo doma potřebujete, je baterie, která rychle ztrácí kapacitu. S telefonem moto g200 5G můžete na jedno nabití hrát až 36 hodin. To znamená, že při 30minutové hře Fortnite si reálně vystačíte s pouhými 8 % baterie, takže moto g200 5G je dokonalým herním společníkem! A co víc, když je čas na přestávku a dobití, moto g200 5G to zvládne za pouhých 15 minut a vy se můžete vrátit ke hře. Takové rychlé nabití vám vystačí na celý den.

Ohromující rychlost 5G a bleskurychlý procesor

Představte si, že jste uprostřed hry, porážíte všechny soupeře, když najednou váš telefon zaostává a vy skončíte poslední! Zní to jako noční můra, že? S telefonem moto g200 5G si naštěstí můžete bez problémů užívat prvotřídní zábavu, kreativitu a konektivitu díky mimořádně výkonnému procesoru Qualcomm Snapdragon 888 a 5G. Můžete také hrát hry s vylepšenou umělou inteligencí, které reagují na vaše dotyky o 20 % rychleji. Takže příště už si zaručeně nenecháte ujít žádnou příležitost ke hře!!!

Aplikace na pozadí bez přerušení hry

Je téměř nemožné úplně vypnout a soustředit se jen na hru. Telefon musí být schopen pokročilého multitaskingu – od oznámení ze sociálních sítí po příchozí textové zprávy. S telefonem moto g200 5G se můžete soustředit na hru, aniž by vás zpomalovaly aplikace spuštěné na pozadí. Díky procesoru Qualcomm Snapdragon 888 a 5G můžete hrát a mít na pozadí spuštěných více aplikací najednou, a to při zachování rychlosti odezvy, kterou je Motorola známá.

Přivítejte GameTime

Každý z nás hraje jinak, někteří se rádi zcela ponoří do světa fantazie, jiní si rádi zahrají na chvíli, s přestávkami, kdy si například prohlížejí sociální sítě. S GameTime si můžete herní zážitek přizpůsobit svým potřebám.

Ti, kteří nesnášejí rozptylování, mohou pomocí GameTime ztlumit všechny příchozí hovory a oznámení, abyste se mohli plně soustředit na hru. A pro ty z nás, kteří ke hraní přistupují spíše příležitostně, je tu funkce okno v okně, která umožňuje mít na obrazovce rozdělené dvě samostatné aplikace najednou. Tato inovativní funkce vám umožní pokračovat ve hře a zároveň psát zprávy přátelům, nebo si dokonce můžete zobrazit odborný návod, který vám pomůže hru porazit – nebojte se, nikomu to neřekneme!

Připojte se bezdrátově a jednoduše

Chápeme, že někdy potřebujete při hraní větší kontrolu a flexibilitu a že mobilní zařízení někdy neposkytuje ten správný zážitek. S aplikací Ready For můžete po přesunutí hry z telefonu na velkou obrazovku jednoduše připojit bezdrátový ovladač a používat jej k ovládání hry. Stačí několik jednoduchých kliknutí, abyste vylepšili nastavení hry a získali náskok před ostatními hráči. Zkuste to při příštím hraní a uvidíte, jak je to snadné.

Dynamický touchpad pozdvihne vaše herní nastavení

Díky kompatibilitě s platformou Motorola Ready For umí moto g200 5G víc než jen fungovat jako smartphone. Připojením zařízení k aplikaci Ready For z něj vytvoříte touchpad s rychlou odezvou, který vám pomůže procházet aplikací Ready For na pracovní ploše. Tuto užitečnou pomůcku pro připojení k libovolnému stolnímu počítači si jistě oblíbíte i pro hraní mimo běžnou počítačovou sestavu.

Bezkonkurenční zvuk

Ponořte se do hry a dopřejte si prvotřídní bezdrátový poslech s Dolby Atmos a Qualcomm Snapdragon Sound. Křišťálově čistý, trojrozměrný zvuk vás uchvátí. Jednoduše připojte svá oblíbená bezdrátová sluchátka přes Bluetooth a užívejte si paralelní realitu, jako byste byli přímo ve hře!

Rychlejší přístup díky bočnímu snímači otisků prstů

Když vás kamarád vyzve na souboj ve vaší oblíbené hře, pomalá technologie je to poslední, co potřebujete. Pro rychlý a snadný přístup do hry stačí použít boční snímač otisků prstů v místě, kde se prst přirozeně dotýká zařízení. Během několika vteřin jste ve hře a máte náskok před svými přáteli!

Nejpopulárnější

To Top